Ooma
کاربر گرامی خوش آمدید.  ورود|عضویت
بهترین حالت نزدیکی با زن باردار

 در بارداری ممکن است به مدت چند ماه نتوانید نزدیکی داشته باشید. اما موقعیت هایی برای نزدیکی وجود دارد که می توانید در بارداری از آن بهره مند شوید.  به طور کلی، نزدیکی جنسی موجب لذت، صمیمیت و نزدیکی عاطفی می شود و اگر نگران هستید دخول در نزدیکی به جنین آسیب برساند (آسیب نمی رساند)، راه های دیگری برای نزدیکی وجود دارد. 

نزدیکی جنسی فراتر از دخول است. صمیمیت به شکل های مختلف از جمله بوسیدن، رابطه دهانی، لذت لمس سینه ها و معاشقه دیده می شود. رابطه جنسی دهانی و رابطه جنسی با دست نیز روش هایی برای نزدیکی جنسی هستند. 

حالت هایی که نباید برای نزدیکی مورد استفاده قرار گیرد:

 موقعیت میشنری (مرد بالا، زن پایین) باعث می شود جریان خون از مادر به جنین تحت فشار قرار گیرد؛ بخصوص بعد از هفته 20 بارداری.  برای بعضی از خانمها دراز کشیدن بر روی شکم ناراحت کننده است.

11حالت مناسب نزدیکی در بارداری

بارداری را به عنوان زمانی برای تجربه چیزهای جدید، به خصوص در ماه های اول، در نظر بگیرید و بهترین موقعیت را پیدا کنید.

1.نزدیکی از پشت

این موقعیت اغلب توسط مربیان جنسی به عنوان محبوب ترین حالت در نظر گرفته می شود. در این حالت به صورت چهار دست و پا قرار می گیرید و فشار را از شکم بر می دارید و احساس راحتی می کنید. از بالش، پتو یا حوله برای راحتی بیشتر استفاده کنید.

 کنترل عمق نفوذ نیز مهم است. گاهی اوقات در حالت ایستاده و نزدیکی از پشت، [همسر باردار] احساس می کند آلت تناسلی مرد به دهانه رحم برخورد می کند ،" که ممکن است ناراحت کننده باشد.

سه ماهه مجاز: اول و آغاز دوم. تا پایان سه ماهه دوم، حدود دو پوند وزن اضافی دور شکم وجود دارد. بهتر است در طی دو ماه آخر از قرار گرفتن بر روی چهار دست و پا خودداری کنید.

2. شما در بالا

این موقعیت از نظر علمی تایید می شود. مطالعه ای در تایوان نشان داد رضایت جنسی برای زنان باردار که با قرارگیری در بالا نفوذ را کنترل می کنند افزایش یافته است. برای افزایش راحتی به عقب تکیه بزنید تا وزن جلوی بدن را کاهش دهید.

سه ماهه مجاز: سه ماهه اول و دوم. این موقعیت با ضربه زدن به نقاط مناسب در مهبل (واژن) کمک می کند. با این حال ، بهتر است از دخول عمیق در سه ماهه سوم خودداری کنید؛ به خصوص اگر حساس هستید و می خواهید از تحریک دهانه رحم یا خونریزی تصادفی خودداری کنید.

3. نزدیکی قاشقی

نزدیکی قاشقی یک نزدیکی عالی در بارداری است.  این یک موقعیت آرامش بخش است. در این موقعیت همسر شما از پشت در حالت دراز کشیده شما را در آغوش گرفته است و دخول می کند. فرقی نمی کند دخول داشته باشید یا نه، همیشه لمس کلیتوریس، که مرکز لذت است، باعث لذت بیشتر می شود. در سه ماهه های بعدی، بهتر است شکم را نگه دارید تا نزدیکی راحت تر شود.

سه ماهه مجاز: همیشه خوب است اما در طول سه ماهه دوم و سوم بهترین موقعیت است زیرا این موقعیت منجر به فشار کمتر روی شکم می شود.

4 .گاوچران برعکس

گاوچران برعکس شما یا همسر باردار شما را درگیر می کند و باعث می شود دیگری سوار باشد و گزینه خوبی در سه ماهه اول و دوم است. حتماً در این موقعیت تحریک کلیتوریس را ادامه دهید. با این حال ، این حالت وقتی شکم شما به چالش تبدیل شود چالش برانگیز می شود. اگر این موقعیت یکی از موارد مورد علاقه شماست، می توانید با تکیه به عقب و قرار دادن بازوهای خود در پشت، برای پشتیبانی ، وزن خود را تنظیم کنید.

سه ماهه مجاز: این موقعیت در هر زمانی عالی است، اما در سه ماهه دوم و سوم محبوب تر می شود زیرا از تحت فشار بودن شکم جلوگیری می کند.

5. وضعیت ایستاده

قبل از هفته 20 بارداری، وضعیت ایستاده مناسب است زیرا همسرتان می تواند دور کمر شما را نگه دارد. پس از هفته 20، فاصله شکم باعث ایجاد مشکل در تعادل می شود به طوری که می تواند موجب افتادن شما شود. بنابراین بهتر است خانم باردار دست خود را بر روی دیوار قرار دهد و برای ثبات به دیوار تکیه کند. موقعیت ایستادن در بارداری توصیه نمی شود زیرا ثبات کافی ندارد و امن نیست.

سه ماهه مجاز:  در سه ماهه اول و دوم این موقعیت را امتحان کنید اما با بزرگ شدن شکم، حفظ تعادل در این موقعیت دشوار می شود. اگر همسرتان از این موقعیت لذت می برد، می توانید راهی پیدا کنید و این موقعیت را در پایان مقاربت امتحان کنید.

6. وضعیت حاملگی شناور

ممکن است خانم باردار از رابطه جنسی در وان لذت ببرد. در این موقعیت او می تواند در وان شناور باشد. شناوری به شکم کمک می کند از نیروی گرانش سرپیچی کند. این موقعیت در 8 ماهگی گزینه خوبی است. بسته به اندازه وان ممکن است نتوانید کامل شناور بمانید، بنابراین همسر شما می تواند به شما کمک کند. از همسرتان بخواهید برای حمایت زیر شما دراز بکشد و بگذارید با دستانش مناطق حساس شما را تحریک کند. اگر از لوازم جنسی استفاده می کنید، حتما از روغن ضد آب استفاده کنید.

سه ماهه مجاز: این موقعیت برای همه سه ماهه های بارداری مناسب است. با این حال، در سه ماهه سوم، هنگامی که حساس تر هستید و میل جنسی کمی دارید، این موقعیت مناسب است. 

7. نزدیکی بصورت نشسته

تمام زوجین می توانند از نزدیکی نشسته لذت ببرند. در این موقعیت فرد باردار روی صندلی یا لبه تختخواب می نشیند و خود را بالاتر از همسر خود قرار می دهد. همچنین می توانید با بالش زیر خود را بلند کنید، یا در ابتدای بارداری به پشت دراز بکشید.

در این موقعیت همسر شما دسترسی آسانی برای انگشتان دست و دهان دارد." "همچنین می توانید در مقابل شخص باردار زانو بزنید."

سه ماهه مجاز:  تمام سه ماهه های بارداری! این موقعیت برای استراحت بدن و شکم بسیار عالی است.

8. رابطه جنسی دهانی

رابطه جنسی دهانی ایرادی ندارد. همچنین قورت دادن مایع منی در حین رابطه جنسی دهانی مشکلی ایجاد نمی کند و به جنین آسیب نمی رساند اما سعی کنید این کار رو انجام ندهید. بعلاوه رابطه جنسی دهانی، به ویژه در سه ماهه آخر، بر رشد جنین تأثیر نمی گذارد.

علاوه بر این ، اگر تمایلی به رابطه جنسی واژینال ندارید رابطه دهانی جایگزین خوبی می باشد. اما در نظر داشته باشید که در سه ماهه اول، رابطه دهانی باعث بیماری صبحگاهی می شود.

سه ماهه مجاز: این موقعیت برای همه سه ماهه ها مناسب است؛ حتی اگر باردار نباشید نیز این موقعیت مناسب می باشد. با وجودی که تحریک کلیتوریال یکی از روش های مناسب برای رسیدن به ارگاسم است، اما نیازی نیست تمام روابط جنسی به ارگاسم ختم شود. رابطه جنسی در مورد صمیمیت فیزیکی است، خواه نفوذ وجود داشته باشد یا خیر، یا ارگاسم داشته باشید یا خیر.

9. نزدیکی از پهلو

این موقعیت شبیه به روش قاشقی است، با این تفاوت که در این موقعیت صورت ها رو به روی هم قرار دارد.  برای افراد باردار، این موقعیت حس بهتری ایجاد می کند و می توان با استفاده از بالش های اضافی شکم خود را بالاتر قرار دهید. این موقعیت کنار هم را می توان برای رابطه جنسی واژینال با دست و یا رابطه جنسی دهانی استفاده کرد.

می توانید به صورت 69 قرار بگیرید و این موقعیت را نیز امتحان کنید.

سه ماهه مجاز: این موقعیت برای همه سه ماه های بارداری خوب است، اما برای سه ماهه سوم بهترین موقعیت است زیرا این امکان را به فرد باردار می دهد که بدون فشار آوردن به شکم ، در کنار همسرش قرار بگیرد.

10.  مقابل دیوار

در مقابل دیوار بایستید و پاها و دست هایتان را باز کنید. دستانتان را در برابر دیوار یا بالاتر از سر یا شانه قرار دهید. در این وضعیت همسرتان باید پشت شما بایستد. این موقعیت مزایای زیادی دارد زیرا دیوار به تعادل شما کمک می کند.

11- لبه تخت

روی لبه تخت دراز بکشید و پاهایتان را روی زمین بگذارید. به طوری که صورتتان به سمت بالا باشد. سپس، نیم تنه بالا را روی آرنج خود قرار دهید و همسرتان به حالت ایستاده یا خمیده دخول را انجام دهد. ون کرک می گوید: این موقعیت به شما این امکان را می دهد که باسن خود را جابجا کنید و در موقعیت مناسب قرار دهید. همچنین وزن شما روی تختخواب قرار می گیرد و باعث تعادل بیشتر می شود. به گفته وی، این موقعیت به شما اجازه می دهد رو به روی صورت همسرتان باشید تا احساس صمیمیت بیشتری داشته باشید.

What to Expect Editors. The Best Sex Positions During Pregnancy. Reviewed on June 13, 2018

این مطلب به ویرایش و تأیید علمی رسیده است، ایشان جمعی از متخصصین در رشته های زنان و زایمان، مامایی، داروسازی، تغذیه و روانشناسی هستند که همراه اوما در ارائه مطالب علمی و مفید می باشند.

امتیاز مطلب: 92% 92


  • profilenarmin kikewci1398/10/20

    مگه دخول ازپشت حرام نیست ؟

    • profileسارا گندم1398/10/11

      چرا بعضی دکترا مدام منع میکنن که رابطه داشته باشیم من تو ماه شش هستم و هربار دکتر گفته رابطه نباشه بهتره و من واقعا حس افسردگی دارم و حس میکنم فرسنگ ها از همسرم دور شدم