Ooma
فروشگاه لباس نوزادی و کودک اوما
پرسش (1399/02/04):

تهوع بعد قرص اهن😣

سلام خسته نباشین دکتر اومایی
من بعد اینکه قرص اهن مصرف میکنم اونروز حالم خیلی بد میشه تهوع هم میارم چیکار کنم اونطور نشم لطفا راهنماییم کنین چون باید مصرف کنم کم خونم

سلام عزیزم خارجیشو مصرف کن ببین کدوم مارک بهت میسازه
عزیزم تنها راه برای قرص آهن اینه که اونهایی که کپسولی هستن رو بخور ( مثل هماتینیک یا فیفول و ...) که داخل معده باز بشه
دوم اینه آخر شب بخور که بعدش بخوابی
کپسول و شبا میخورم اون حالمو بد نمیکنه
فرفولیک و هم صبح ها باید مصرف کنم کلا اون فرفولیک
اسید بهم نمیسازه
سلام شب زمانی که مطمئن شدید خوابتون میبره قرص رو بخورید دکترم بهم گفت
خب کپسولو صبح بخور
فرفولیکو شب
بهتره اخر شب بخوری و بخوابی
بازم اره جابجا میکنم ببینم چی میشه
تهوع استفراغ خیلی ادمو از پا میندازه
من ففول میخوردم خوب بود
من شبها فرفورت گاین میخورم خیلی خوبه اذیت نمیکنه خیلی معده مو
سلام برند قرص آهن را عوض کنید ، خارجی تهیه کنید ، سیدرال ساشه ای هست که جذب لیپوزومال دارد و کمتر عوارض گوارشی دارد
سلام خیلی ممنون🌷

سوالات مشابه