Ooma
کاربر گرامی خوش آمدید.  ورود|عضویت
نقش میز کنسول و جلو مبلی در دکوراسیون

میز کنسول و جلو مبلی چه نقشی در دکوراسیون داخلی منزل ایفا می کنند؟ در پاسخ به این سؤال باید بگویم میز کنسول و مبلمان دو پارامتر جدا نشدنی از یکدیگر محسوب می شوند که نمی توان یکی را به دو دیگری مورد استفاده قرار دارد. لازم و ملزوم بودن این دو محصول در کنار یکدیگر سبب شده است به مسائل بسیار مهمی در راستای ایده پردازی این دو توجه شود. در قدم اول باید به ست بودن این دو با یکدیگر دقت شود. 

امر دیگر سبک ایده پردازی است که برای ساخت این دو محصول در نظر گرفته می شود. به عنوان مثال زمانی که شما قصد خرید مبل استیل را دارید نیاز به میز عسلی و میز کنسولی دارید که با این مبل هم راستا رد حرکت باشد. از سوی دیگر تم های رنگی است که باید یا صد در صد مترداف باشند یا صد در صد در تضاد و این تضاد لطمه ای به هارمونی رنگ وارد نکند.

برفرض باید مبلمان شما با رنگ خنثی خریداری شود مثل مبل طوسی یا مشکی تا بتوان از هر رنگی با هر طیفی برای ایده پردازی میز کنسول و میز جلو مبلی بهره گرفت. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا ابتدا پیرامون میز کنسول و آشنایی با این محصول مطالبی را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم و سپس پیرامون یک ایده پردازی متفاوت با میز کنسول و میز جلو مبلی بپردازیم. پس با ما همراه باشید اگر قصد تغییر دکوراسیون منزل خود را دارید.

 میز کنسول چیست؟

میز کنسول یک وسیله کار آمد است که علاوه بر زیبا سازی دکوراسیون داخلی منزل شما کمک می کند به وسایل داخلی اتاق نشیمن و اتاق پذیرایی نیز سر و سامان بدهید. میز کنسول یکی از زیبا ترین میزهای است که همراه با بوفه نقش زیبا سازی فضا را به عهده دارد. شما می توانید این محصول را با چند سبک متفاوت در اختیار بگیرید.

میز کنسول همراه با آینه

 

میز کنسول همراه آینه

 اگر می خواهید برای ایده پردازی اتاق خواب خود به جای استفاده از میز توالت از یک وسیله کار آمد و جدید استفاده کنید ی توانید از میز کنسول همراه با آینه بهره بگیرید. سایز و اندازه آن امری است که متناسب با نیاز شما در نظر گرفته می شود. محصولاتی که در این راستا تولید شده اند بسیار متنوع و متفاوت است و شما به سادگی می توانید محصول مد نظر خود را متناسب با سلیقه و نیاز خود به خانه مهمان کنید. استفاده از کشوها و کمدهای تعبیه شده روی میز کنسول این مهم را برای شما فراهم می کند که وسایل آرایشی بهداشتی خود را به راحتی سر و سامان دهید.

میز کنسول بدون آینه

 میزهای کنسولی بدون آینه را می توانید برای دیزاین کردن اتاق پذیرایی مورد استفاده قرار دهید. اگر می خواهید از ظرف های آنتیک قدیمی خود استفاده کنید یا با استفاده از آینه و شمعدان و گلدان های لبریز از گل به فضا سازی اتاق پذیرایی خود بپردازید به شما توصیه می کنیم از میز کنسول بدون آینه در این راستا برای زیبا سازی بهره بگیرید. این میزها را می توانید به صورت کشوی و کمدی در نظر بگیرید و در نزدیکی میز پذیرایی از مهمان قرار دهید و وسایل مربوط به پذیرایی را از روی میز جمع کنید و داخل کشوهای آن جایگذاری کنید تا علاوه دسترسی آسان بتوانید بهره گیری بیشتری از میز و فضا داشته باشید. این امر به شما کمک می کند که در کنار یک چیدمان متفاوت به دکوراسیون زیبا و خاص منزل خود نیز کمک کنید.

 میز کنسول کشو دار

 

میز کنسول کشو دار

میز کنسول کشو دار شبیه میز کنسول های کمدی اندازه بزرگی ندارند و شما در هر فضایی می توانید از آن ها بهره بگیرید. سبک طراحی برخی از میزها شبیه به ایده پردازی های فانتزی و اسپرت است که این امر این مهم را برای شما فراهم می کند که به راحتی بتوانید حتی برای چیدمان اتاق نوجوان و جوان خود از این میز کنسول بهره بگیرید.

از کشوهای تعبیه شده روی این میز می توانید برای جایگذاری وسایل بهداشتی کمک بگیرید و آینه همراه این میز قطعا نقش یک میز توالت شیک و کار آمد را برای شما ایفا می کند. شما باید متناسب با نیاز و علاقه مندی خود از میز کنسول یاری بخواهید. این را به یاد داشته باشید که هر چقدر اندازه میز بزرگتر باشد نیاز به فضای بزرگتری برای جایگذاری آن است.

پس استفاده از میزهای دکوری سایز بزرگ را فقط برای چیدمان اتاق پذیرایی یا نهایتاً اتاق نشیمن مد نظر قرار دهید؛ زیرا سایز بزرگ این محصول فضای اتاق خواب شما را تنگ می کند و رفت و آمد را برایتان دشوار خواهد کرد.

میز کنسول ساده

 

میز کنسول ساده

 میزهای کنسول ساده چه ویژگی دارند. سادگی اصلی ترین مولفه دکوراسیون های مدرن به شمار می آید. همان طور که می دانید میز کنسول از هنر منبت کاری و تاج و دسته های آذین شده بهره گرفته است و شکل و طرح آن به گونه ای است که نیاز است حتماً در چیدمان های کلاسیک و یا نهایتاً سلطنتی از آن ها برای ایده پردازی استفاده شود.

شما با استفاده از میز کنسول های ساده که فضای سازی دکوراسیون مدرن شما را با مشکل روبرو نمی کند می توانید دست به ایده پردازی بزنید. شما می توانید از نمونه کشو دار، کمدی یا آینه ای این محصول در راستای ایده پردازی اتاق نشیمن، اتاق پذیرایی یا اتاق خواب مدرن خود استفاده کنید.

 

میز کنسول ساده

میز عسلی یا میز جلو مبلی چیست؟

میز عسلی یا میز پذیرایی محصولی است که شما می توانید برای پذیرایی از مهمان های خود به سادگی از آن ها بهره بگیرید و فرایند پذیرایی را ساده تر از هر زمان دیگری دنبال کنید. همان طور که می دانید در این راستا باید به سبک و نوع چیدمان میز های جلو مبلی اهمیت داده شود تا ایده پردازی با نقص روبرو نشود. در ادامه بخشی از راهکارهای استفاده از این میز را با شما عزیزان به اشتراک می گذاریم پس با ما همراه باشید.

 میز جلو مبلی چوبی

 

میز عسلی چوبی

اگر از دکوراسیون کلاسیک برای چیدمان منزل خود کمک گرفته اید باید به شما بگویم از میز عسلی و میز جلو مبلی چوبی در این راستا نیاز است استفاده کنید. این مهم قطعا با استفاده از یک کنسول چوبی هم رنگ با میز جلو مبلی ایده پردازی ناب تری را برای شما به تصویر می کشد. شما می توانید محصول خود را با یک تم رنگی به متخصصین این امر سفارش دهید و یک ایده پردازی متفاوت و لوکس را به تصویر بکشید. سبک روستیک و دکوراسیون سنتی کلاسیک نیاز دارد از عناصر چوبی در این زمینه به وفور استفاده شود. این وسایل می تواند یک کمد بوفه ای، یک میز نهار خوری یا یک سرویس مبل کلاسیک همراه با میز عسلی چوبی باشد که تماما به سلیقه شما و طیف رنگی که در محیط دنبال کرده اید مربوط می شود.

 میز جلو مبلی سلطنتی

اگر می خواهید فضا سازی منزل شما به سبک لوکس و لاکچری دنبال شود باید از میزهای که با رنگ استاتیک رنگ آمیزی شده اند در این راستا کمک بگیرید. میزهای سلطنتی فضا را برای یک دکوراسیون لوکس و خاص ایده پردازی می کنند. شما می توانید میز جلو مبلی سلطنتی خود را با یک کنسول ساده خریداری کنید و اتاق نشیمن خود را ناب تر از هر زمان دیگری به تصویر بکشید. دکوراسیون های سلطنتی نیاز به رنگ و جلای بیشتر را طلب می کنند.

میز جلو مبلی مدرن

 

میز جلو مبلی مدرن

ایده های که شما در اتاق نشیمن، اتاق پذیرایی و یا هر فضای دیگری دنبال می کنید با سه سبک کلاسیک، مدرن و سلطنتی به نمایش گذاشته می شود. اگر می خواهید از ایده پردازی مدرن برای دیزاین منزل کمک بگیرید به شما توصیه می کنیم از میزهای ساده و مدرن یاری بخواهید. هر چقدر میز ساده تر باشد و رنگ آن ساده باشد برای دکوراسیون مدرن انتخابی مناسب تر به شمار می آید. میزهای مدرن خود را با هر طیف رنگی که دکوراسیون منزل را دنبال کرده اید می توانید مورد استفاده قرار دهید. این امر صد در صد به سلیقه و نیاز شما بستگی دارد که هارمونی رنگ منزل را به کدام سمت هدایت کرده اید.

کلام آخر پیرامون میز جلو مبلی و میز کنسول

 

میز جلو مبلی

 

همان رو که در طی این مقاله مطالعه فرمودید به راحتی می توان از میز کنسول برای زیباسازی و از میز جلو مبلی برای پذیرایی از مهمان بهره گرفت. این امر به نیاز و سلیقه شما بستگی دارد که از میز با چه مساحت، چه تم رنگی و چه سبکی قرار است استفاده کنید. تنوع این دو محصول به قدری زیاد است که شما با ست کردن این دو به راحتی می توانید بدون نیاز به هیچ وسیله دکوری دست به ایده پردازی بزنید.

زندگی جای بهتری برای زندگی می شود اگر تضاد رنگی خیلی نظم منزل را از بین نبرد. از همین رو به شما توصیه می کنیم برای خرید میز جلو مبلی و میز کنسول مربوط به اتاق نشیمن این پارامتر را به طور دقیق مد نظر قرار دهید و سپس دست به انتخاب بزنید. امید است مطالب ارائه شده در راستای معرفی این دو محصول ایده ال مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.

 

میز جلومبلی

 

امتیاز مطلب: 85% 85