Ooma
کاربر گرامی خوش آمدید.  ورود|عضویت

شرکت فنی مهندسی رایان توسعه آران با همکاری انجمن متخصصین زنان و مامایی ایران ، با در نظر گرفتن اهمیت سلامت در جامعه و با هدف ارتقاء سلامت بانوان  از بهمن ماه سال 1390 اقدام به طراحی، توسعه و برنامه نویسی نرم افزارسلامت بانوان اوما نموده است.

در طول این چند سال همواره برنامه نویسی و توسعه نرم افزار اوما با استفاده از به روز ترین تکنولوژی برنامه نویسی موجود و با دقت و شکیبایی بسیار صورت گرفته است و محتوای نرم افزار نیز تحت نظر جمعی از بهترین متخصصین زنان و مامایی کشور جمع آوری و نظارت شده است، تلفیق برنامه نویسی هوشمند به همراه مستندات کاملاً علمی، نرم افزار اوما را در زمره ی بهترین نرم افزارهای عمومی، پزشکی و سلامت کشور هم گام با بهترین نرم افزارهای روز دنیا قرار داده است. ارائه نرم افزار جامع سلامت بانوان حمایت جمع بزرگی از متخصصین زنان و زایمان کشور را به همراه داشته و هم اکنون در حال همکاری با گروه اوما می باشند.

هدف از راه اندازی وب سایت اوما بالا بردن سطح آگاهی بانوان در زمینه سلامت خود، فرزندان، و خانواده خویش می باشد. به طوری که با گردآوری مقالات علمی، سودمند و به روز دنیا و ارائه مقالات اختصاصی متخصصین هیئت تحریریه اوما همراه سلامتی شما عزیزان خواهیم بود. پرسشهای شما نیز بی پاسخ نخواهند ماند و ما با دقت نظر پاسخگوی  شما خواهیم بود. بخشهایی از نرم افزار اوما همواره بصورت آنی با وب سایت اوما در ارتباط می باشد از آن جمله می توان به ارائه مقالات و پاسخ به پرسشهای کاربران، فعالسازی نرم افزار، پشتیبانی از نرم افزار، ارسال پیام خصوصی به پزشک و ... اشاره نمود

امید است بتوانیم همراهی خوب، سودمند و همیشگی برای یکایک شما خوبان باشیم.

با شما خواهیم ماند . . .        

 

امتیاز مطلب: 54%
54