Ooma
فروشگاه لباس نوزادی و کودک اوما
پرسش (1401/01/10):

لکه بینی در طول مصرف قرص HD

دکتر عزیز اوما سلام
سال نو مبارک.
حدود ۱۸ ماه اقدام هستم،
این ماه علاوه بر اندومتریوز تخمدان چپ یک کیست تخمدان راست هم داشتم ، پزشکم برام قرص HD تجویز کردن که ۴۰ شب پشت هم بخورم تا کیست کاملا برطرف شه.
از روز سوم پریودم شروع به مصرف کردم و ۱۸ تا دونه قرص خوردم فعلا ، اما از دیشب به لکه بینی افتادم و مدام ترشح قهوه‌ای دارم،
میخواستم سوال کنم طبیعیه یا باید پیگیری کنم ؟؟؟

لکه بینی در طول مصرف قرص HD
سلام به روی ماهتون عزیز جانم
سال نو و عید شما هم مبارک گل من 🌸
عزیزم قرص ها را منظم راس یک ساعت مشخص مصرف کردید ؟فراموشی نداشتید؟ درد ندارید؟
فراموشی نداشتم،
هرشب سعی میکنم بین ساعت ۱۱ تا ۱ شب بخورم حتما.
درد ندارم اصلا
فقط حس میکنم پایین تنم خیلی حجیم شده،
عزیزم نامنظم مصرف کردید و لکه بینی به همین دلیل رخ داده، قرص های هورمونی باید راس ساعت مشخص مصرف شوند. از حالا قرص ها را راس ساعت مشخص مصرف کنید اما این احتمال هست که خونریزی آغاز گردد
چشم،
ممنون از راهنماییتون 💜💜
چشم هاتون بی بلا جانم و خواهش میکنم 🌸💕🌸💕
stk: |~|11|~|107_col

سوالات مشابه