Ooma
کاربر گرامی خوش آمدید.  ورود|عضویت

پرسش (1396/02/25): قاعدگی

سلام.یک هفته است که از پایان قاعدگی من میگذره ولی من هنوز پریود نشدم.
حدود 2 هفته پیش هم ارتباط داشتم اما نه دخول.
از بیبی چک دیروز استفاده کردم ولی منفی بود .
ممکنه نشون نده؟؟؟
علتش چیه؟؟؟؟
میشه جواب منو در اسرع وقت بدین لطفا...ممنونم.

سلام عزیزم . پریود نشدن 3 تا 5 روز طبیعی است و ممکنه بدلیل استرس و اضطراب شما باشد. اما اگر بی بی چک استفاده کردید و منفی بود احتمال بارداری بسیار ضعیف است و اگر در چند روز آینده پریود نشدید بهتره برای بررسی اختلال هورمون ها و یا وجود کیست به متخصص زنان مراجعه کنید.
مرسی از این که زود جواب دادید. دقیقا 6 روزه که از روز آخر که باید پاک میشدم میگذره ولی پریود نشدم.نمیدونم روزارو از چه روزی حساب میکنن ؟؟؟؟!!!
الان من از بی بی چک استفاده کردم و منفی بود یعنی مشکلی نیست؟؟؟؟ احتمال نداره یعنی ؟؟؟؟
چه داروی گیاهی بخورم که زودتر بشه؟؟؟؟
ممنونم ...
عزیزم دوره سیکل قاعدگی در افراد مختلف متفاوت است اگر سیکل شما 28 روزه است. طول مدت دوره را باید از اولین روز آغاز پریود تا آغاز پریود بعدی باهم جمع کنید. در واقع از روز اول این پریود تا روز اول پریود بعدی ، یک چرخه یا سیکل پریود نام دارد .شمارش شامل اولین روز پریود بعدی نمیشه . اگر بی بی چک منفی است جای نگرانی نداره ممکنه بدلیل اختلالات هورمونی در پریود نامنظمی ایجاد میکنه همین استرس شما هم تاثیر گذاره. مواد غذایی حاوی ویتامین سی،کرفس،چای زعفران، چای زنجبیل، جعفری و آناناس جز مواد قاعده آور هستند و می تونید مصرف کنید.
ممنوووونم.
مرسی که خیلی خوب جواب میدین...
سلام خانم دکتر عزیز.
ببخشید اگه بخوایم به 28 روز حساب کنیم چون من معمولا 28 روزه الی 30 روز طول میکشه میشه 18 یا 19 اردیبهشت میشدم ... به نظر شما مسئله ای نیست که الان هنوز پریود نشدم؟؟؟من 25 از بیبی چک استفاده کردم...نمیدونم باید چی کار کنم. ..خیلی نگرانم...
سودا جان بهتره به پزشک مراجعه کنید تا آزمایشات لازم رو براتون بنویسه و انجام بدید. وجود کیست و یا عدم تعادل هورمونی ممکنه باعث پریود نشده شما شده باشد.
من فقط از بارداری میترسم... با این که رابطه کاملی نداشتم ولی منی روی واژنم ریخته شده.با وجود اینکه بارداری برای دختران ضعیفه ولی میترسم.یک هفته بعد از اخرین رابطه من بی بی چک استفاده کردم منفی بود.نیم گرم زعفرون هم طی این ۲ روز استفاده کردم فقط کمی لک دیدم...
میتونم از قرصی استفاده کنم؟؟؟
عزیزم با وجودی که احتمال بارداری ضعیفه، بهتره یه آزمایش بتا بدی تا کاملا خیالت راحت بشه از نظر بارداری
خانم دکتر ببخشید حاملگی خارج رحمی با بی بی چک معلوم میشه یا نه ؟
و این که مایع شفافی از واژنم خارج میشه هر روز !!! بیرنگه... اون نشونه چیه؟
لام عزیزم
ممکنه بی بی چک منفی باشد و فرد بارداری خارج رحمی و یا مثبت باشه و طی سونو تشخیص بدن که بارداری خارج رحمی است. بهترین گزینه آزمایش بتا است که در بارداری خارج رحمی حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ هست و با گذشت ۴۸ ساعت دوبرابر نمیشه. اما این بارداری خارج رحمی هم علایمی داره که مهمترین آن ادامه لکه بینی قهوه ای و یا خونریزی و بهمراه درد شکمی و حالت تهوع و استفراغ می باشد. ترشحات شفاف و بی رنگ و بدون بو ترشحات رحم هست اما اگر بودار و رنگی بود نشانه عفونت است. بهتره به پزشک مراجعه کنید تا علت پریود نشدن شما بررسی بشه
خانم دکتر مشکل من اینه که نمیتونم برای آزمایش برم. به همین دلیل گشتم تا جایی و پیدا کنم که جوابگو باشه.که خدارو شکر اینجا رو پیدا کردم.2 روز پیش 1 گرم زعفرون با کمی آب دم کردم خوردم فقط کمی لک دیدم اول قرمز بعد کمرنگ.همین.2 روزم هست دارم قرص جوشان میخورم.1000 میلی گرم.میشه بدون آزمایش فهمید که هست یا نه؟من خیلی نگرانم. میشه کمکم کنین...خیلی شرمندم که وقتتون و میگیرم.
سودا جان شما علائم بارداری خارج رحمی رو ندارید و احتمال وجود این نوع بارداری برای شما خیلی ضعیفه
سلام خانم دکتر. 48 روز از پایان اخرین پریودم الان میگذره . هنوز پریود نشدم.
به نظر شما مشکوک هست . حتی دردپریود هم ندارم.
به نظر شما قرصی بخورم که برای پریود شدن هست؟
چه قرصی باید بخورم؟؟؟ چیزی که تاثیرش قوی باشه.
دم کرده رازیانه هم 1 روزه که دارم استفاده میکنم و افطار میخورم.ولی اگه حاملگی باشه فکر نمیکنم که دم کرده باعث افتادن بشه.فکر نمیکنم قوی باشه.
میشه کمک کنید...
سلام عززیزم. شما اگر دوماه پشت سر هم پریود نشدید بهتره یه سونو انجام بدید شاید دلیل پریود نشدن از کیست باشد و یا مشکلات هورمونی و تیروئیدی داشته باشید . از جمله داروهای مصرفی آمپول پروژسترون است که بعد از تزریق نهایت تا دو هفته پریود میشوید و در غیر اینصورت باید به پزشک مراجعه کنید.
کاربر گرامی برای ثبت پاسخ باید وارد سایت شوید.

سوالات مشابه