Ooma
ویار پسر چیست؟

ویار غذا در حین بارداری بسیار طبیعی است. اما ویارها از فردی به فرد دیگر متفاوت است. بعضی مادرها شیرینی ها را ترجیح می دهند، در حالی که دیگران نمک دوست دارند، بعضی از آنها ویار ترشی دارند، در حالی که دیگران ویار تلخی دارند. برخی از خانم ها حتی ویار بارداری عجیب و غریبی دارند. اما آیا می دانید که ویار بارداری با جنسیت جنین در رابطه است؟

هنگامی که می دانید باردار هستید، اولین چیزی که به ذهن شما می رسد، جنسیت جنین (تشخيص جنسيت جنين از ظاهر مادر)  است. از آنجایی که در هندوستان تعیین جنسیت جنین قانونی نیست، مادران مجبور هستند تا زمان تولد صبر کنند.

تعیین جنیست جنین براساس ویار بارداری

خبر خوب این است که می توانید جنسیت جنین را با توجه به ویار (بخوانید: ویار یا بیماری صبحگاهی) خود حدس بزنید. اما، به یاد داشته باشید که این هیچ اثبات علمی ندارد؛ اینها به تجارب دیگر زنان در هنگام بارداری پسر بستگی دارد. ( این مقاله را بخوانید: تعداد ضربان قلب جنین پسر چند است؟)

7 ویار پسر در بارداری

در اینجا برخی از ویارهای غذایی در هنگام بارداری جنین پسر ذکر شده است. این لیست به شما کمک می کند جنسیت جنین را حدس بزنید:

علاقه به غذاهای ترش مزه

اگر ویار مواد غذایی ترش مزه را دارید، احتمال بارداری پسر خیلی زیاد است. اگر ویار خاصی ندارید، به برنامه غذایی خود دقت کنید و متوجه می شوید به چه چیزی بیشتر تمایل دارید.

ویار پسر؛ غذای ترش

علاقه به نمک

در حالی که اشتیاق برای غذاهای شیرین به جنین دختر مربوط می شود، غذاهای شور به جنین پسر مرتبط هستند. بنابراین اگر ویار غذاهای شور دارید نوزاد شما پسر خواهد بود.

ویار پسر؛ نمک

علاقه به ادویه های تند

شایع است که برخی از زنان که هرگز غذای تند نمی خورند، در طول بارداری تمایل به غذاهای تند پیدا می کنند. اگر شما یکی از آنها هستید، به احتمال زیاد پسر باردار هستید. مادران زیادی هستند که می گویند در حین بارداری پسر ویار تندی داشته اند.

ویار پسر؛ تندی

علاقه به لیمو 

آیا عاشق لیموی خام هستید؟ سپس به احتمال زیاد فرزند شما پسر خواهد بود. در صورتی که قبلا لیمو را به این شکل نمی خوردید احتمال پسر بودن جنین بیشتر می شود. اما تنها اثبات این فرضیه، تجربیات مادران دیگر است که پسر باردار بوده اند و در طول بارداری به لیمو علاقه داشته اند.

ویار پسر؛ لیمو

علاقه به گوشت

اگر دوست دارید رژیم بارداری شما بدون سبزیجات باشد، مطمئنا از گوشت خوشتان می آید. ویار گوشت یک عامل تعیین کننده برای پسر بودن فرزند شما است.

ویار پسر؛ گوشت

علاقه به ترشی جات

اگر ویار ترشیجات داشته باشید به احتمال زیاد فرزند شما پسر است. دلیل این امر حضور نمک افزوده شده در ترشی است. ویار نمک به عنوان ویار بارداری برای بارداری پسر محسوب می شود بنابراین ترشی جات نیز جزو ویار پسر هستند.

ویار پسر؛ ترشی جات

علاقه به پرتقال

اگر ویار شما نسبت به مرکبات، مانند پرتقال، بیشتر باشد، ممکن است فرزند شما پسر باشد. ممکن است این موضوع پشتوانه علمی نداشته باشد، اما بسیاری از زنان آن را تجربه کرده اند.

ویار پسر؛ پرتقال


این ها بعضی از ویارهای غذایی معمول برای پسر است. 

تهیه و تنظیم: گروه سلامت اوما

منبع: www.boldsky.com

امتیاز مطلب: 88% 88


 • profileのムЯყムム ⓢⓢⓢⓢ1399/11/15

  من سر پسر اولم ویار شیرین داشتم
  سر این یکی پسرم هم ترشی😐

  • profileنوشین مامان1398/10/24

   منم تا حدی این مدل هستم..علاقه م ب گوشت کمتر شده. البته از قبل هم خیلی نمی خوردم . غذا برام بی مزه هست..در صورتیکه دختر خاله م عاشق گوشت بود و پسر دار شد..هر چی صلاح خداست💕

   • profilesara peni1398/09/03

    من پرتقال خیلی خیلی دوست دارم ،غذاهای ترش دوست دارم ،ترشی و دوغ ،بچم پسره

    • profileمعصومه خانم1397/01/14

     جالبه!من چهار ماه اول بارداریم شدیدا ترشی دوست داشتم و شوری..اصلا به هیچ نوع غذایی علاقه نداشتم و میوه هم دوست نداشتم.فقط عاشق قورنه سبزی بودم.از گوشت متنفر بودم،انواعش.
     بعد از چهار ماه،شدیدا تمایل به شیرینی پیدا کردم.خیلی زیاد.شوری همچنان علاقه مندم.از مرکبات مخصوصا پرتقال خوسم اومد..همچنان عاشق قورمه سبزی...تنفرم نسبت به گوشت ازبین رفت و جگر خیلی دوستدارم.
     الان اول ماه هفتم و بچم پسره.

    • profileآزیتا آز1396/07/15

     سلام ممنونم از مقاله های خوبی که در دوران بارداری میزارید. دببخشید میخوام بدونم این علائم تا چه حدی جنسیت جنین را نشون میده، من دقیقا ویارهایی که در مقاله گفته رو دارم، یعنی پسردار میشوم؟ممنونم از راهنمایی شما

     • profileپزشک اوما1396/09/16

      سلام عزیزم. این ویار ها به هیچ عنوان بطور قطعی به شما نمیگه که جنسیت جنین چیه. تنها راه مطمعن تعیین جنسیت استفاده از سونوگرافی است. اما این ویارها براساس تجربیات مادرها جمع آوری شده و اغلب مادرهایی که پسردار شدن این ویارها را داشته اند.