Ooma
نرم افزار سلامت بانوان اوما آماده ارائه به کاربران

همانطور که از نام نرم افزار سلامت بانوان اوما آشکار است، محدوده فعالیت این نرم افزار بهداشت و سلامت بانوان می باشد، که از بخشها و قسمتهای متنوع، جذاب و بر پایه‌ی مستندات کاملاً علمی تشکیل شده است. در حقیقت اوما حاصل تلاش پیگیر و مستمر شرکت نرم افزاری رایان توسعه بعنوان بخش تولید‌کننده و ارائه دهنده نرم افزار و انجمن متخصصین زنان و مامایی ایران بعنوان هیئت علمی و بخش آکادمی نرم افزار می باشد. مدت زمان اجرای فاز اول پروژه نرم افزاری اوما در حدود سه سال و 6 ماه به طول انجامید، در طول این زمان، آنچه ما را برآن داشت همواره مصمم تر از پیش، با امید و پشتکار و روحیه مضاعف به انجام هرچه دقیقترِ وظیفه‌ی خود بپردازیم تنها و تنها ارائه محصولی کارآمد و درخور کاربران گرامی و هم سطح با استانداردهای روز جهانی بوده است.

این نرم افزار از بخشهای متنوعی تشکیل شده است که در واقع دربرگیرنده تمامی زمینه های مربوط به سلامت بانوان می باشد که به تفصیل در این باره سخن برده خواهد شد. هیئت علمی نرم افزار اساتید و پزشکان انجمن متخصصین زنان و مامایی ایران می باشند و مقالات پرتال اوما تحت نظر این هیئت علمی ارائه خواهد شد.

فاز اولیه ارائه نرم افزار اوما،  توسط جمع بزرگی از متخصصین زنان و زایمان سطح شهر تهران به انجام خواهد رسید، همچنین آزمایشگاههای تشخیص طبی و بیمارستانهای مختلف از دیگر مکانهای ارائه نرم افزار خواهند بود. در فاز بعدی ارائه نرم افزار توسط متخصصین برتر شهرستانهای بزرگ آغاز خواهد شد. امکان خرید آنلاین نرم افزار اوما در روزهای آینده در پرتال سلامت بانوان اوما نیز فراهم خواهد گردید.

هم اکنون این نرم افزار در کامپیوترهای شخصی قابل نصب بوده و به طور مداوم و خودکار بصورت آنلاین در حال به روزرسانی می باشد و همواره بصورت هم زمان با پرتال سلامت بانوان اوما متصل خواهد بود. بانوان گرامی با خرید این نرم افزار عضوی از انجمن سلامت بانوان اوما خواهند شد و همواره در ارتباط با پزشکان و کارشناسان اوما از امکانات پرتال و نرم افزار اوما بهره مند خواهد شد. 

برای آشنایی هر چه بیشتر با بخشهای مختلف نرم افزار صفحه اوما چیست؟ را مشاده فرمایید.

امتیاز مطلب: 95% 95