Ooma
آتلیه نوزاد و کودک
فروشگاه لباس نوزادی و کودک اوما
کدام رنگ موی ایرانی محبوب و پرطرفدار است؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که برای بسیاری از آرایشگران و خانم های ایرانی مطرح است؛ این است که محبوب ترین و پرطرفدار ترین رنگ موی ایرانی کدام است؟

بنا به تحقیقات بازار به این نکته پی برده ایم که رنگ موی مارال محبوب ترین رنگ موی ایرانی موجود در بازار داخلی می باشد.

در این مقاله می خواهیم همراه با شما دلایل محبوبیت این رنگ موی پرطرفدار ایرانی را مورد بررسی قرار دهیم:

 

فرمولاسیون گیاهی و نرم کنندگی فوق العاده بالا

یکی دیگر از دلایل محبوبیت بالای رنگ موی مارال فرمولاسیون غنی از روغن های گیاهی آرگان، روغن بادام شیرین، و روغن هسته انگور آن است که سبب تغذیه و نرم کنندگی بی نظیر بافت موهای مصرف کنندگان می شود.

از آنجا که موی سر خانم ها بر اثر رنگ کردن و یا دکلره کردن وز و خشک می شود، اکثر آنها به دنبال رنگ مویی هستند که موهای آنها را نرم و لطیف گرداند.

نرم شدن موهای مصرف کنندگان بعد از استفاده از رنگ موی مارال این حس را به آنها القا می کند که موهای آنها تقویت شده و هیچ گونه آسیبی در فرایند رنگ شدن ندیده است.

نکته مهم دیگر در بالا بودن محبوبیت و میزان استفاده خانم های ایرانی از رنگ موی مارال این است که این رنگ مو دارای کمترین میزان آمونیاک بوده و کاملا ضد حساسیت می باشد. لذا آنها با خیال راحت اقدام به خرید و مصرف این محصول باکیفیت ایرانی می کنند.

 

 

 

طیف رنگی گسترده، جذاب و کاربردی کاتالوگ آن

بر کسی پوشیده نیست که کاتالوگ رنگ موی مارال بسیار متنوع و جذاب می باشد.

سری های کاتالوگ رنگ موی مارال بسیار کاربردی و مورد نیاز تمام آرایشگران و خانم های ایرانی می باشد.

برای مثال سری ترکیبی رنگ موی مارال دارای رنگ های بسیار زیبا و کاربردی برای تکنیک های مختلف هایلایت، آمبره، سامبره و بالیاژ می باشد که فیدبک بسیار مثبتی را از سمت خانم ها و آرایشگران و سالن داران گرفته است.

همچنین این رنگ مو طبیعی ترین تناژ رنگ را بر روی موهای مصرف کننده ایجاد کرده و همان رنگ موجود در کاتالوگ را به شما خواهد داد.

 

 

قیمت بسیار مناسب

در بین رنگ موهای ایرانی، رنگ موی مارال دارای قیمت بسیار مناسبی به نسبت کیفیت و محبوبیت آن است.

تولیدکنندگان این برند رنگ مو تلاش داشته اند تا با وجود تورم بالای سالانه کشور، قیمت محصولات برند مارال را به دلیل مشتری مداری و کسب رضایت آنها تا حد امکان ثابت نگه دارند.

از این رو سالن های مصرف کننده این رنگ مو از مناسب بودن و ثابت بودن قیمت رنگ موی مارال رضایت خاطر داشته و خرید های خود را تکرار می کنند.

 

دیزاین جذاب و زیبا

رنگ موی مارال با دیزاین زیبا و جذاب خود توانسته است نظر مشتری های زیادی را به خود جلب کند؛ استفاده از رنگ سبز؛ همراه با عکس های گرافیکی از روغن های گیاهی موجود در آن حس طبیعی بودن، شادابی، سرزندگی و بدون مواد شیمایی بودن آن را به مخاطب القا می کند.

رنگ موی مارال در طراحی خود دارای هویت بصری یونیک و جذابی است چرا که از روانشناسی رنگ ها و جذابیت های گرافیکی و نوشتاری حرفه ای در دیزاین آن استفاده شده است.

به طور خلاصه در تولید رنگ موی مارال سعی بر آن بوده است تا سطحی حرفه ای از طراحی صنعتی و کیفیت فنی به مخاطب و مشتری ارائه شود.

منبع: فروشگاه اینترنتی سالن سیتی

https://saloncity.ir

 

مجموع این عوامل سبب شده است که این رنگ موی باکیفیت ایرانی به محبوبیت و مقبولیت بالایی در بین  مصرف کنندگان برسد، با این وجود تعدادی از مصرف کنندگان آن خواهان افزایش ماندگاری رنگ موی مارال هستند که امیدواریم تولیدکنندگان آن با بالابردن مدت زمان ماندگاری این رنگ مو بر محبوبیت و مقبولیت آن بیافزایند.

 

 

امتیاز مطلب: 100% 100