Ooma
فروشگاه لباس نوزادی و کودک اوما
خواب دیدن در دوران بارداری

رویاها معمولا حالت عاطفی انسان را منعکس می کنند بنابراین طبیعی است که در دوران بارداری – زمانی با احساسات مختلف - رویاهای شما شدید تر و عجیب تر از حد معمول باشد. رویاهای پدرها نیز در این دوره تحت تاثیر قرار می گیرد.

علت رویا دیدن در بارداری

تغییرات هورمونی (به خصوص افزایش پروژسترون) نیز باعث می شود بیشتر خواب ببینید و خواب ها واضح تر باشد. اگر در طول شب چندین بار از خواب بیدار شوید خواب ها را به یاد می آورید.

همانطور که در خصوص بارداری و کودک اطلاعات بیشتری کسب می کنید، رویاهای شما کامل تر می شود و در سه ماهه اول بارداری، دوم و سوم بارداری رویاهای متفاوتی می بینید. هنگامی که فهمیدم بارداری من در معرض خطر است و ممکن است در هنگام زایمان خونریزی داشته باشم رویاهای مضطرب و خونین می دیدم.

مراقب باشید رویاها شما را آشفته نکنند- رویاها نشان دهنده دلهره و هیجان در مورد تغییرات بزرگ در حال وقوع در زندگی شما هستند.

در انتها امیدوارم از این مقاله استفاده کرده باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خواب در بارداری پیشنهاد می کنم مقاله " بسته کامل آموزشی خوابیدن در بارداری" را مطالعه کنید.

منبع: www.babycenter.com

این مطلب به ویرایش و تأیید علمی رسیده است، ایشان جمعی از متخصصین در رشته های زنان و زایمان، مامایی، داروسازی، تغذیه و روانشناسی هستند که همراه اوما در ارائه مطالب علمی و مفید می باشند.

امتیاز مطلب: 82% 82