Ooma
فروشگاه لباس نوزادی و کودک اوما
تعیین جنسیت جنین با حلقه و زنجیر

از مادربزرگ خود بخواهید جنسیت جنین شما را پیش بینی کند. چند دقیقه طول می کشد و سپس می گوید فرزند شما پسر است یا یک دختر. و اگر درست پیش بینی کرد، تعجب نکنید. پیش بینی جنسیت جنین از قرن ها پیش، پیش از ظهور تکنولوژی، وجود داشته است. یکی از چالش های پیش بینی کننده تشخیص جنسیت با استفاده از انگشتر است. پیش بینی جنسیت جنین جالب است و به شما و همسر شما کمک می کند تا با نوزاد ارتباط برقرار کنید. 

پیش بینی جنسیت جنین با استفاده از انگشتر

چگونگی پیش بینی جنسیت جنین در رحم در ادامه ذکر شده است:

 •  حلقه عروسی خود را به یک تکه نخ گره بزنید.
 • در حالی که به پشت دراز کشیده اید، حلقه را روی شکم خود نگه دارید.
 • همچنین می توانید از همسر خود بخواهید حلقه و نخ را روی شکم شما بچرخاند.
 •  اجازه دهید نخ بدون هیچ گونه دخالت خارجی حرکت کند.

چندین راه جایگزین برای انجام تست حلقه و نخ می باشد. این جایگزین ها عبارتند از:

 •  به جای نخ از یک رشته مو استفاده کنید.
 •  به جای حلقه عروسی، از سوزن استفاده کنید.
 •  حلقه را به جای شکم روی مچ دست نگه دارید.
 •  حلقه آویزان به نخ را چند دقیقه روی کف دست خود قرار دهید، سپس نخ را طوری بردارید که روی کف دست نوسان داشته باشد.
 •  در حالی که ایستاده اید، نخ را مقابل شکم نگه دارید.

به جای حلقه عروسی می توانید از حلقه نامزدی استفاده کنید.

مقاله پیشنهادی اوما: تعیین جنسیت جنین در سه ماهگی

تفسیر نتایج تعیین جنسیت جنین با حلقه

شرح نتایج حاصل از تست حلقه در حاملگی در مقایسه با سایر روش هایی که از مواد شیمیایی استفاده می کنند، آسان است.

 •  اگر حلقه به صورت دایره ای حرکت کند، دختر باردار هستید.
 • اگر حلقه به سمت جلو عقب حرکت کند، پسر باردار هستید.

دقت تست حلقه در پیش بینی جنسیت چقدر است؟

اگر به دنبال روشی علمی برای پیش بینی جنسیت جنین هستید، تست حلقه برای شما مناسب نیست. هیچ کس نمی داند این تست چگونه عمل می کند. ممکن است غیر منطقی به نظر برسد، اما برای صدها خانواده، آزمون تعیین جنسیت با استفاده از حلقه عروسی از یک بازی جدی تر است. اگر چه این یک ترفند برای تعیین جنسیت جنین است، مشکلاتی در هنگام تفسیر نتایج ایجاد می شود که به خاطر ناخودآگاه ذهن و حرکات ایدئوموتور می باشد.

این جنبشهای ایدئوموتور چیست؟

این جنبش ها حرکات عضلانی ظریفی هستند که بدون هیچ گونه تلاش آگاهانه رخ می دهند. اثر ایدئوموتور زمانی اتفاق می افتد که فرد انتظاراتی متناسب با نتیجه داشته باشد. به عنوان مثال، اگر مادر انتظار یک دختر بچه داشته باشد، ممکن است به صورت خودکار باعث حرکت چرخشی نخ شود. او ممکن است از این حرکات آگاه نباشد زیرا آنها ناخواسته رخ می دهند. دکتر ویلیام کارپنتر عبارت "عمل ایدئوموتور" را معرفی کرد که به این معنی است که جنبش های عضلانی به تأثیرات بیرونی واکنش نشان میدهند.

مقاله پیشنهادی اوما: تعیین جنسیت جنین با جوش شیرین

حلقه در یک رشته نخ: ایمنی آزمون پیش بینی جنسیت:

ایمنی در دوران بارداری بسیار مهم است. اشتیاق به دانستن جنسیت جنین گاهی اوقات می تواند به تصمیمات غیرمنطقی منجر شود. با این حال، تست حلقه گزینه مناسبی است، زیرا امن و ساده است. این آزمون یک راه عالی برای سرگرم شدن است، اما خرید سیسمونی را بر اساس نتایج این آزمون انجام ندهید. نتیجه ممکن است همیشه دقیق نباشد.

راه های جالب دیگر برای پیش بینی جنسیت جنین:

1. جنین كجاست؟

چگونگی حمل جنین می تواند جنسیت جنین را پیش بینی کند (جنین پسر کجای شکم قرار دارد؟). اگر شکم شما پایین باشد احتمالا دختر باردار هستید. اگر شکم شما بالا باشد پسر باردار هستید. اما به دنبال منطق نباشید. زیرا اگر از یک متخصص بپرسید، به شما خواهند گفت محل قرارگیری جنین هیچ ارتباطی با جنسیت جنین ندارد بلکه مربوط به عضلات، وزن و شکل بدن است.

2. به قلب فرزند خود گوش کنید:

یکی دیگر از راه های محبوب برای پیش بینی جنسیت جنین از طریق ضربان قلب است. ضربان قلب بیش از 140 bpm  نشانه دختر بودن جنین است. ضربان قلب کمتر نشان دهنده پسر بودن جنین است. جالب توجه است، یک مطالعه نشان داده است ضربان قلب دختر بعد از هفته 30 بارداری سریعتر از ضربان قلب پسر است. اما واقعیت این است که بین میزان ضربان قلب جنین پسر و دختر در سه ماهه اول تفاوتی وجود ندارد.

3. هوس های غذایی در بارداری:

آنچه می خورید را بنویسید زیرا غذایی که هوس می کنید به جنسیت جنین مربوط می باشد. اگر نمی توانید خوردن شیرینی ها را متوقف کنید، پسر باردار هستید. اگر غذای ترش هوس می کنید دختر باردار هستید! با ویار پسر آشنا باشید

4. درخشش بارداری:

اگر صورت شما درخشان شده است، پسر باردار هستید. اما اگر دختر باردار باشید زیبایی شما را از شما می گیرد!

5. شدت بیماری صبحگاهی 

اگر بیماری صبحگاهی شما شدید است، دختر باردار هستید. اگر خیلی بیماری صبحگاهی شدیدی ندارید، پسر باردار هستید. به یاد داشته باشید این راه ها فقط راه های سرگرم کننده برای پیش بینی جنسیت جنین است. بنابراین براساس این پیش بینی ها سیسمونی خریداری نکنید و این روش ها را جدی نگیرید.

تهیه و تنظیم: گروه سلامت اوما

منبع: www.momjunction.com

این مطلب به ویرایش و تأیید علمی رسیده است، ایشان جمعی از متخصصین در رشته های زنان و زایمان، مامایی، داروسازی، تغذیه و روانشناسی هستند که همراه اوما در ارائه مطالب علمی و مفید می باشند.

امتیاز مطلب: 85% 85


 • profileفاطمه پورعلی1399/12/13

  در مورد ویار و شکل شکم برعکس نوشته. تو یک مقاله دیگه خودتون چیز دیگه ای میگید.