Ooma
تست بارداری با پیاز

ممکن است که شما فکر کنید تنها چیزی که می‌شود از آن به عنوان تست حاملگی استفاده کرد فقط از طریق تست های منسوب به بیبی چک موجود در داروخانه ها و فروشگاه ها است. این دقیقا همان چیزی است که شما  اغلب به آن می اندیشید و فکر می کنید که  تنها راه حل فقط همین میباشد.

در این مطلب ما آمده ایم و به صورت خیلی واضح و آشکار برای شما روش‌هایی را آورده ایم که نشان می‌دهد تنها راه حل فقط و فقط بیبی چک نیست راه های ساده تری هم هست. البته قابل اطمینان ترین روش آزمایش خون بارداری است و بعد بی بی چک و این روش ها پایه و اساس علمی ندارد و تنها بر اساس اعتقادات و تجربیات گذشتگان است. 

شاید شما جزو آن گروه از خانم هایی باشید که بارها اسم تست بارداری خانگی به گوشتان خورده ویا جزو گروهی باشید که نخورده، جزو هر کدام از این گروه‌ها که باشید تفاوتی ندارد چون این مطلب شما را با تست بارداری خانگی بیشتر آشنا می کند و سبب می‌شود که بتوانید بفهمید چگونه میشود یک آزمایش خلاصه و بی دردسر را در منزل انجام دهید به خصوص در شرایط کرونایی حاضر، به دانستن آن نیاز دارید.

گاهی اوقات خانم ها هنگام خرید بیبی چک احساس خجالت و شرم  از فروشگاه و یا دارو خانه را دارند .اکنون ما می خواهیم یک راه حل بسیار ساده را بدون مراجعه به فروشگاه و  داروخانه برای شما شرح دهیم و همه ترکیباتی که احتیاج دارید در آشپزخانه‌تان به سهولت  یافت می‌شود و دیگر نیازی به مراجعه به بیرون از خانه ندارید. وسایل نه گران هستند و نه به زمانی برای تهیه آن احتیاج دارید می‌توانید هر موقع که احتیاج داشتید آنها را تهیه و استفاده کنید.

 تست بارداری با پیاز:

 چگونه تست بارداری با پیاز انجام داده شود تا نتیجه دقیق، سریع و راحتی در منزل داشته باشد؟

مرحله اول ابتدا ادرار اول صبح ( حالت ناشتا)را در یک ظرف استریل قرار دهید و اطمینان حاصل کنید که رنگ ادرار شفاف باشد.

مرحله دوم دقت کنید که از  پیاز سفید استفاده نمائید، پیاز سفید را کنار بگذارید پوست پیاز خشک شده را از پیاز جدا کنید و پوست را برش دهید و مقداری پیاز را در نمونه ادرار قرار دهید و پنج دقیقه بعد نتیجه را مشاهده کنید.

 نحوه خواندن علائم به شرح زیر میباشد:

در صورت بارداری رنگ ادرار روشن تر و روشن تر میشود و رنگ های بنفش اطراف پیاز دیده میشود به همین دلیل است که گفته می‌شود از پیاز سفید استفاده کنید چرا که در این مرحله اگر از پیاز بنفش استفاده می‌کردید تشخیص هاله بنفش در اطراف پیاز بنفش سخت می شد.

اگر با دقت بیشتری به نمونه  ادرار نگاه کنید به راحتی می توانید تغییر رنگ را تشخیص دهید. اما در صورتی که ادرار به رنگ کهربا باقی‌ ماند جواب آزمایش منفی می باشد.

BY LINDA RODRIGUEZ MCROBBIE. 8 Historical Methods of Detecting Pregnancy. JANUARY 14, 2016

این مطلب به ویرایش و تأیید علمی رسیده است، ایشان جمعی از متخصصین در رشته های زنان و زایمان، مامایی، داروسازی، تغذیه و روانشناسی هستند که همراه اوما در ارائه مطالب علمی و مفید می باشند.

امتیاز مطلب: 92% 92