Ooma
کاربر گرامی خوش آمدید.  ورود|عضویت

شپش ها هیولاهای آزار دهنده ای هستند که در موهای ما ایجاد می شوند و باعث ناراحتی و خارش سر می شوند (10 علت خارش پوست سر). آنها حشرات انگلی کوچکی هستند که زندگی خود را بر روی سر ما می گذرانند و از خون ما تغذیه می کنند و زمانی که پوست سر را می خارانیم باعث عفونت می شوند. خلاص شدن از شر این حشرات دشوار است زیرا بعد از مدتی مقاوم به داروهای ضد شپش می شوند.

این یک مشکل بزرگ است چرا که میلیون ها نفر از آن در سراسر جهان رنج می برند. در ایالات متحده تنها 10 میلیون نفر در هر سال تحت درمان با شپش هستند. بنابراین، طبیعی است که مردم به دنبال راه های جایگزین در مورد چگونگی خلاص شدن از شر این انگل های خزنده باشند .

آیا رنگ کردن مو شپش ها را ازبین می برد؟ 

همانطور که همه می دانیم، رنگ مو شامل بسیاری از مواد شیمیایی قوی و مضر است، بنابراین انگل های کوچک را در موهای شما می کشند. بحث بسیار زیادی در مورد این است که رنگ مو سمی است و می تواند موهای شما را آسیب برساند، بنابراین می توانید انتظار داشته باشید که با تمام این توانایی ها می تواند به شما کمک کند شپش ها را از بین ببرید. اما نکته اینجاست که رنگ و مواد شیمیایی آن تنها میتواند شپش های بالغ و یا نوزادان آن را بکشد اما رنگ مو نمی تواند به تخم شپش وارد ش وارد شود و آن را از بین ببرد. بنابراین با رنگ کردن مو ممکنه شپش های ظاهری از بین روند اما تخم شپش هنوز هست که هر تخم بعد از ده روز شپش خود را آزاد میکند. اشکالات کوچک مانند شپشها نمیتوانند در برابر مواد شیمیایی قدرتمندی که رنگ مو وجود دارد مقاومت کنند. 

تهیه و تنظیم: گروه سلامت اوما 

منبع: www.haircaremanual.com

;
امتیاز مطلب: 90%
90