Ooma
کاربر گرامی خوش آمدید.  ورود|عضویت
پرسش (1396/06/19):

آیا احتمال بارداری من وجود دارد؟

سلام خانم دکتر من 5شهریور پاک شدم و 7شهریور رابطه مشکوک داشتم 14 شهریور بتا داد که عددش 3 بود روزهای 16-17-18 این ماه اقدام برا ی بارداری کردم و الان هشت روز با پریودم فاصله دارم و الان سینه هام سفت شده و کمی درد پریودی دارم به نظرتون من باردار شدم؟ بیبی چک هم نفی بود امروز صبح (19شهریور)

سلام سپیده جان
اگر پریود شما منظمه و طول دوره ۲۸ روز است ، وسط سیکل پریودی تقریبا روز تخمک گذاری است که باید چند روز قبل و یکی دو روز بعد از آن یک شب درمیان نزدیکی داشته باشید که شانس باروری بالا بره، اما یکی دو روز بعد از نزدیکی بی بی چک جواب نمیده، ۱۲ تا ۱۴ روز بعد از لقاح یا تخمک گذاری نه بعد از نزدیکی!! هورمون بارداری در ادرار ظاهر میشود و بی بی چک جواب درست را نشان میدهد، پس عجله نکنید، یکی دو روز بعد از عقب افتادن پریود ، بی بی چک استفاده کنید و یا آزمایش بتا بدهید.
علایم لانه گزینی تقریبا ۷ تا ۱۰ روز بعد از لقاح ظاهر میشود که شامل لکه بینی قهوه ای، درد شکمی، حساس شدن و سفت شدن سینه ها ، خستگی و .... است که گاها این علایم با علایم قبل از پریود اشتباه گرفته میشود، اگر قبلا این علایم را نداشتید و یا الان شدیدتر شده، میتواند از علایم بارداری باشد.
خیلی ممنون از راهنماییتون پس من هنوز باید صبر کنم :)

سوالات مشابه