Ooma
کاربر گرامی خوش آمدید.  ورود|عضویت
پرسش (1396/04/22):

پریود-داشتن علائم بارداری اما بی بی چک منفی، امکانش هست؟

سلام.من 17اردیبهشت پریود شدم دیگه پریود نشدم هم بیبی چک زدم وهم ازمایش خون گرفتم منفی بود و تمام علام بارداری رو داشتم تا 19 تیر که با امپول پروژسترون پریود شدم ولی بازهم علام بارداری رو دارم.علام هم خواب الودگی.کسالت.حالت تهوع.سرگیجه و...پریود هم که شدم مثل دفعات قبل نبودخیلی کم بود.(رابطمم با همسرم ازاد بوده).من با این وضعیت مشکلم چیه?

سلام عزیزم، شما باید چک آپ کامل انجام دهید، از نظر کیست تخمدان، کم خونی، اختلالات هورمونی، سطح پرولاکتین و پروژسترون و ... بررسی شود، باید پریود منظم بشه تا تخمک گذاری منظم انجام شه و شانس باروری بالا بره، معمولا برای منظم شدن از قرص های مختلفی مانند لتروزول، کلومیفن، گونال اف و ...استفاده میشه، باید اسپرم همسرتان نیز بررسی بشه، شما حتما به پزشک مراجعه کنید و دارو را طبق تجویز پزشک مصرف کنید.
سلام من 2 تیر پریود شدم بایستی 29 دوباره دورم شروع میشد ولی پریود نشدم تا 3 مرداد شدم در حالی که اصلا تا حالا عقب یا جلو نشده بود همیشه سیکل 28 روزه بودم. در ضمن میخواهم باردار بشم بنظر شما تاثیری نداره ؟
سلام سحر جان
تاخیر 3 تا 5 روزه در هر سیکل پریود طبیعی است و ممکنه ناشی از تغییرات آب و هوایی، استرس ، شرایط محیطی و .... باشه. اگر تعداد روزهای عقب و جلو شدن هر سیکل بیشتر شد و ادامه دار بود، بهتر است از نظر هورمونی بررسی شوید و برای اطمینان بیشتر یک سونوگرافی هم انجام دهید. برای باردار شدن با داشتن سیکل قاعدگی منظم باشه می توانید براحتی روز تخمک گذاری رو مشخص کنید و اقدام به بارداری کنید.

سوالات مشابه