Ooma
فروشگاه لباس نوزادی و کودک اوما
چگونه از داروخانه کاندوم بخریم؟

به دلیل شرایط فرهنگی که در کشور ایران حاکم است، خیلی از افراد نمی توانند نسبت به خرید کاندوم از داروخانه اقدام کنند. این افراد همیشه با سوالاتی همچون چگونه از داروخانه کاندوم بخریم، رو به‌ رو می‌شوند. شاید حس بدی به شما دست بدهد که وارد داروخانه شوید و بین انبوهی از جمعیت تقاضای خرید کاندوم کنید ولی موردی که باید به آن توجه داشته باشید این است که هیچ چیزی برای خجالت وجود ندارد و شما با آموزش ‌های لازم می ‌توانید خرید خودتان را انجام دهید. اگر شما نیز با چگونگی خرید آشنا نیستید، نگران نباشید؛ چرا که در ادامه مطلب به صورت گسترده ‌تر این موضوع را مورد بررسی قرار خواهیم داد؛ از این رو تا انتهای مطلب دنبال ‌کننده ما باشید.

خرید حضوری کاندوم از داروخانه‌ ها وقتی خجالت می ‌کشید

همیشه خرید محصولات مراقبت جنسی برای بسیاری از افراد خجالت‌ آور بوده است. شما باید به این موضوع عادت کنید که این مسئله ‌ای نیست باعث خجالتتان شود. به هر حال اگر نمی‌توانید خجالت را کنار بگذارید، باید به نکات گوناگونی درباره این موضوع توجه داشته باشید. در ادامه به بررسی مهم ترین نکات خواهیم پرداخت که به نوعی بازی با کلمات هستند؛ پس همراه ما باشید.

در ابتدا به قسمت محصولات آرایشی و بهداشتی بروید

برای اینکه بتوانید کاندوم خود را تهیه کنید، نیاز است تا در داروخانه به قسمت محصولات آرایشی و بهداشتی بروید. هر بخش دارای متصدی مخصوص به خود است. وقتی متصدی در نزدیک ترین حالت به شما قرار گرفت، درخواست خود را عنوان کنید. فرقی ندارد متصدی شما خانم باشد یا آقا. در هر دو صورت باید بتوانید درخواست خودتان را مطرح کنید.

یک جایگزین برای کلمه کاندوم پیدا کنید

شاید سخت ترین کار برای شما گفتن کلمه کاندوم باشد. در این شرایط می توانید از یک جایگزین برای این فرایند بهره ببرید. بهترین پیشنهادی که می توانیم به شما بدهیم استفاده از برند است. از آنجایی که تعداد برندهای تولید کننده معروف بسیار زیاد هستند، شما می توانید با انتخاب یکی از آن ها درخواست خودتان را به راحتی انتقال دهید. از برندهای معروفی که در این زمینه فعالیت دارند، می توانیم به گزینه های زیر اشاره داشته باشیم:

  • برند کدکس
  • برند کاپوت

در صورت داشتن مشکل، با کلمات بازی کنید

برخی از افراد به مشکلاتی همچون زود انزالی دچار هستند؛ به همین دلیل به دنبال کاندوم هایی هستند که تا با کمک آن بتوانند این مشکل را برطرف کنند. برای اینکه بتوانید بدون آوردن کلمه کاندوم آن را از متصدی درخواست کنید، کافی است تا مدل کاندوم را نام ببرید. به عنوان مثال اگر به دنبال کاندوم تاخیری برای برطرف کردن مشکل زودانزالی خود هستید، به شما پیشنهاد می کنیم از عباراتی همچون دابل دیلی کدکس، 45 دقیقه کاپوت و یا سوپر دیلی گودلایف استفاده کنید.

کلمه کاندوم و مدل را در گوشی تایپ کنید

اگر شما نمی توانید هیچ کدام از روش های ذکر شده را عملی کنید، پیشنهاد می دهیم که محصول مورد نظر خودتان را در داخل گوشی تایپ کنید و سپس آن را به متصدی نشان دهید. همچنین شما می توانید عکس محصول را نیز پیدا کرده و با کمک آن محصول را خریداری کنید.

خرید آنلاین؛ بهترین راه

حالا که نمی توانید آنطور که باید خرید حضوری انجام دهید، به شما پیشنهاد می کنیم از خرید اینترنتی کمک بگیرید. در خرید آنلاین دیگر نیازی نیست با انبوهی از جمعیت رو به رو شوید. یکی از داروخانه های معتبری که که می توانید خرید خود را انجام دهید، داروخانه آنلاین داروبیار است. فقط کافی است وارد سایت داروبیار شوید و بعد از انتخاب محصول، سفارش خودتان را نهایی کنید. همچنین قبل از خرید حتما درباره انواع کاندوم اطلاعات لازم را کسب کنید تا بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید. مشورت با شریک زندگی تان فراموش نشود. همچنین خرید آنلاین مزایای گوناگونی را نیز با خود به همراه دارد که از جمله آن ها می توانیم به قیمت پایین تر و صرفه جویی در زمان اشاره داشته باشیم. علاوه بر این محصولات متنوع دیگر محصولات جنسی و اسپری تاخیری در این داروخانه موجود است.

چگونه از داروخانه کاندوم تهیه کنیم؟

در این مطلب سعی کردیم تا شما را با راه های خرید کاندوم از داروخانه آشنا کنیم. از آنجایی که فرهنگ خرید کاندوم هنوز در ایران جای نیفتاده است، به همین علت شاید نتوانید آنطور که باید با متصدیان راحت باشید. در این مطلب یک سری از نکات را با شما در میان گذاشتیم که به شما در خرید موفقیت آمیز کمک خواهند کرد؛ از این رو این نکات را در نظر گرفته و نسبت به آن ها غافل نشوید.

 

امتیاز مطلب: 82% 82