Ooma
فروشگاه لباس نوزادی و کودک اوما
هومکا: آزمایش در منزل + تفسیر نتیجه توسط پزشک

خدمت جدید هومکا: آزمایش در منزل + تفسیر نتیجه توسط پزشک

آیا می‌دانستید که می‌توانید بدون مراجعه به مطب پزشک و آزمایشگاه به‌صورت غیرحضوری تمام خدمات مرتبط با آزمایش را در منزل و یا محل کار خود تحت پوشش بیمه انجام دهید. این خدمات امروزه توسط بسیاری از مجموعه‌ها قابل انجام است. برای آشنایی بیشتر با این مراکز ادامه مقاله را مطالعه کنید.

بسیاری از ما به دلیل اینکه فرصت مراجعه به مطب پزشک و آزمایشگاه‌ها را نداریم، دائماً انجام چکاپ‌های سالانه یا روتین خود را به تأخیر می‌اندازیم؛ زیرا در زندگی پرمشغله امروز پیدا کردن زمان آزاد بسیار دشوار است. برخی از افراد هم باوجوداینکه زمان کافی دارند، اما به دلایل مختلف ازجمله شلوغی، آلودگی، داشتن محدودیت حرکتی و ... امکان مراجعه به مراکز درمانی و آزمایشگاه‌ها را ندارند.

امروزه بسیاری از خدمات به‌صورت آنلاین انجام می‌شود. خدمات آزمایشی و سلامت هم از این قاعده مستثنا نبوده‌ است. مراکز بسیاری وجود دارند که دغدغه مراجعه به پزشک و آزمایشگاه‌ها را به‌طور کامل رفع‌ کرده‌اند‌ و تمام مراحل تجویز نسخه، ثبت درخواست آزمایش و تفسیر آن را به‌صورت غیرحضوری انجام می‌دهند.

هومکا یکی از مجموعه‌هایی است که تمام این خدمات را در خانه یا محل کار شما انجام می‌دهد. هومکا یک مجموعه فعال در حوزه خدمات آزمایشی و سلامت است که فعالیت خود را از سال ۹۹ آغاز کرده است و خدمات مختلفی مانند آزمایش خون، تفسیر آزمایش، چکاپ کودک، چکاپ سالمندان، تست کرونا، پزشک و پرستار در منزل و ... را ارائه می‌دهد. هومکا از شرکت‌های معتبری مانند عبیدی و ماموت سرمایه جذب کرده است و با آزمایشگاه‌های مورد تائید مانند فردا، آرامش، ساواژنوم، قلهک و... همکاری دارد.

مشاوره با پزشک و تفسیر آزمایش خون با هومکا

شما می‌توانید با استفاده از خدمات هومکا حتی بدون نسخه در منزل یا محل کار خود آزمایش خون دهید. اگر نسخه پزشک ندارید، در هنگام ثبت درخواست در قسمت اطلاعات درخواست، گزینه «درخواست مشاوره و تجویز نسخه را دارم» را فعال کنید. همچنین می‌توانید از خدمت تفسیر آزمایش خون  توسط پزشک استفاده کنید. برای استفاده از این خدمت، هنگام ثبت درخواست در بخش اطلاعات درخواست، گزینه «درخواست تفسیر آزمایش را دارم» را انتخاب کنید.

 

بعد از ثبت درخواست، پزشک با شما تماس می‌گیرد و سوالات مختلفی را در مورد وضعیت و شرایط سلامتی شما می‌پرسد و سپس با توجه به پاسخ‌های شما فاکتورهای لازم را برای شما تجویز می‌نماید.

بعد از تجویز نسخه، پرستاران در زمان موردنظر شما به منزل یا محل کار شما می‌آیند و نمونه‌گیری را انجام می‌دهند و سپس نمونه‌های شما را به آزمایشگاه‌های معتبر ارسال می‌کنند. زمانی‌که نتیجه آزمایش شما مشخص شد پزشک مجدد با شما تماس می‌گیرد و نتیجه آزمایش خون شما را تفسیر می‌کند، مشاوره‌های لازم را انجام می‌دهد و در صورت لزوم، شما را برای بررسی‌های دقیق‌تر به پزشک متخصص ارجاع می‌دهد.

با استفاده از خدمت آزمایش در منزل به همراه تفسیر نتیجه آن، نیازی به مراجعه به آزمایشگاه‌های شلوغ و پرتردد را نخواهید داشت و علاوه بر این، آزمایش شما زیرنظر پزشک بررسی خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت درخواست می‌توانید به وب‌سایت هومکا مراجعه کنید و یا با شماره تلفن ۹۱۲۱۲۳۴۸-۰۲۱ تماس بگیرید.

 

امتیاز مطلب: 100% 100