Ooma
فروشگاه لباس نوزادی و کودک اوما
معرفی خدمات پزشک زنان

مشکلات و آسیب های زیادی ممکن است در طول زندگی خانم ها و بانوان به وجود آید. بسیاری از این مشکلات شناخته شده هستند و به راحتی درمان می شوند اما برخی از آن ها نیز خطرناک و ناشناخته می باشند که برای درمان آن ها حتما باید به پزشک مراجعه کنید. برخی از مهم ترین این مشکلات می تواند شامل موارد زیر باشد.پزشکان متخص زنان که خدمات لابیاپلاستی در شیراز ، تهران و سایر شهرهای ایران را انجام می دهند را در سایت پی جو می توانید مشاهده نمایید.

خونریزی های غیر طبیعی رحم، بیماری های التهابی رحم، بیماری های دهانه رحم، سرطان رحم، سرطان سینه، سرطان دستگاه تناسلی، حاملگی های خارج از رحم، عفونت های مراقبتی، بی اختیاری در مدفوع و ادرار، تومور سینه، تومور رحم، آسیب های مربوط به بارداری و ...

پزشک زنان و زایمان

پزشک زنان کیست و چه وظایفی دارد ؟

همانطور که بیان کردیم در طول زندگی هر خانمی، ممکن است شرایطی به وجود آید که نیاز به پزشک داشته باشد. پزشک زنان کسی است که در مورد مشکلات و آسیب های مخصوص بانوان درس خوانده است و می تواند به خوبی آن ها را تشخیص و درمان های مورد نیاز را تجویز کند. از مهم ترین وظایفی که یک متخصص زنان دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • یکی از مهم ترین وظایف پزشک زنان، رفع مشکلات دوران قاعدگی دختران و زنان می باشد. افراد ممکن است در این دوره با مشکلاتی همچون درد شدید، بی نظمی، شدید شدن خونریزی و ... روبرو شوند. پزشک زنان باید بتواند دلیل این مشکلات را به خوبی تشخیص دهد و درمان های لازم را برای آن ها تجویز کند. دارو و آزمایش های زیادی برای درمان این مشکلات وجود دارد که با تشخیص پزشک مناسب ترین آن ها انتخاب می شود.
  • ناحیه ی تناسلی یکی از مهم ترین و حساس ترین قسمت های بدن هر خانمی می باشد که باید توجه ویژه ای به سلامت آن داشته باشد. بیماری ها و آسیب های مختلفی ممکن است واژن و دستگاه تناسلی خانم ها را تهدید کند که در صورت بروز مشکل آن ها باید به پزشک زنان مراجعه کنند.
  • یکی از وظایف مهم پزشک زنان، تشخیص بیماری های خاص و مشکلات بانوان در زمان نزدیکی می باشد. احساس درد، سوزش، خونریزی و ... از مشکلاتی است که ممکن است در زمان نزدیکی به وجود آید و روی کیفیت رابطه تاثیرگذار باشد.
  • تشخیص و درمان بیماری هایی مانند سرطان رحم، سرطان واژن، وجود کیست های تخمدان، پیچ خوردگی در تخمدان و ... نیز از وظایف مهم متخصص زنان می باشد.
  • یکی از مهم ترین وظایف پزشک زنان، درمان مشکلات و آسیب های دوران بارداری خانم ها می باشد. یکی از حساس ترین دوران ها برای هر خانمی، دوران بارداری او می باشد که بهتر است خانم ها در این زمان تحت نظر یک دکتر زنان و زایمان قرار بگیرند تا مشکلی برای مادر و نوزاد به وجود نیاید. پزشک می تواند مشاوره و آموزش های لازم برای دوران بارداری را به خانم ها بدهد تا آن ها با بهترین شرایط این دوران را بگذرانند. لیست پزشکان متخصص زنان شیراز ، تهران و سایر شهرهای ایران را در سایت پی جو مشاهده نمایید.

انتخاب پزشک زنان معتبر در سایت پی جو

در حال حاضر پزشکان زنان و زایمان زیادی در تمام شهر های ایران مشغول به کار هستند. شما می توانید برای انتخاب بهترین پزشک به سایت پی جو مراجعه کرده و با آن ها در هر شهری آشنایی پیدا کنید.

امتیاز مطلب: 88% 88