Ooma
فروشگاه لباس نوزادی و کودک اوما
معرفی بازیگران سریال یاغی

فیلیمو یکی از سایت‌های اینترنتی است که که بیش از 100 هزار فیلم و سریال‌های ایرانی و خارجی را در خود جای داده است. با خرید اشتراک فیلیمو می‌توانید به این فیلم و سریال‌های جذاب دسترسی داشته باشید. همچنین با انتخاب رده بندی مورد نظر خود در سایت فیلیمو، می‌توانید با خیالی راحت همراه با کودکان خود انیمشین‌های مخصوص کودک و نوجوان را تماشا کنید.

 با ویژگی‌های منحصر به فرد فیلیمو، افراد نابینا و ناشنوا نیز می‌توانند فیلم و سریال‌هایی که دوست دارند را دنبال کنند. با خرید اشتراک فیلیمو می‌توانید به تمام امکانات آن در  تلفن همراه، لپ تاپ یا تلویزیون خود دسترسی داشته باشید. فیلیمو فقط مخصوص تماشای آنلاین فیلم و سریال نیست. هر کدام از فیلم‌ها را با هر کیفیتی که می‌خواهید دانلود کنید تا در نبود اینترنت، به راحتی بتوانید آن‌ها را تماشا کنید. همچنین تماشای برخی از فیلم و سریال‌ها در فیلیمو رایگان است و نیازی به خرید اشتراک نیست.

سریال یاغی و خلاصه آن

یکی از سریال‌هایی که پخش آن اخیراً به پایان رسیده است، سریال یاغی به کارگردانی آقای «محمد کارت» است. به گفتۀ عوامل سریال، داستان سریال برگرفته از رمان سالتو به قلم آقایان «محمد کارت»، «پدرام پور امینی» و «حسین دوماری» نوشته شده است. اولین قسمت این سریال در تاریخ بیست و نهم اردیبشهت ماه سال 1401 پخش شد و بعد از پخش 20 قسمت جذاب و دیدنی، در تاریخ سی و یکم شهریور ماه به پایان رسید. سریال یاغی در مورد پسر جوانی به نام جاوید است که همراه با خواهر خود، عاطفه، در یکی از محله‌های پایین شهر تهران زندگی می‌کنند.

 جاوید به دختری به نام ابرا علاقه‌مند است، اما مانعی در راه ازدواج آن‌ها وجود دارد. جاوید شناسنامه ندارد و شرط مادر ابرا برای ازدواج جاوید و ابرا، شناسنامه گرفتن او است. جاوید برای انجام تست دی ان ای و اثبات هویت خود به رضایت عمه‌ خود احتیاج دارد زیرا پدر او در قید حیات نیست. در ادامۀ فیلم، جاوید و خواهر او با بهمن خان و همسر او آشنا می‌شوند که مسیر زندگی جاوید و عاطفه را به کلی تغییر می‌دهد.

 بازیگرانی همچون «پارسا پیروزفر»، «طناز طباطبایی»، «محمد علی شادمان»، «فرهاد اصلانی»، «امیر جعفری»، «آبان عسکری»، «نیکی کریمی» و «مه‌لقا باقری» در این سریال ایفای تقش کرده‌اند. در ادامه در مورد برخی از بازیگران این سریال جذاب و دیدنی بیشتر صحبت خواهیم کرد.  برای تماشای یاغی می‌توانید به سایت فیلیمو مراجعه کنید.

پارسا پیروزفر

«پارسا پیروزفر» متولد بیست و دوم شهریور ماه سال 1352 است که در نقش بهمن خان در سریال یاغی ایفای نقش کرده است. فعالیت هنری او در دهۀ 70 با بازی در فیلم‌های سینمایی «شیدا» و «اعتراض» آغاز شد و تا کنون ادامه داشته است. «پارسا پیروزفر» با بازی در سریال‌های «در پناه تو» و «قلب من» به شهرت زیادی بین مردم دست یافت. بعد از پایان آن دو سریال، «پیروزفر» تا مدت‌ها در سریال‌ها حضور نداشت تا دوباره در سریال یاغی ظاهر شد و باعث جذب بسیاری از مخاطبان به این سریال شد.

تئاتر «ماتریوشکا» یکی از ماندگارترین آثار اوست که خود او کارگردانی آن را به عهده داشته است. این نمایش 30 نقش متفاوت دارد که «پارسا پیروزفر» به جای تمام نقش‌ها بازی کرده است. «پارسا پیروزفر» به دلیل بازی در تئاتر ماتریوشکا صاحب جایزۀ تندیس زرین بهترین بازیگر مرد در بخش بین‌الملل شد.

طناز طباطبایی

«طناز طباطبایی» متولد بیستم اردیبهشت سال 1362 در نقش همسر بهمن خان، طلا مطلا، در سریال یاغی هنرنمایی کرده است. همکاری «طناز طباطبایی» با آقای «محمد کارت» مختص سریال یاغی نیست. در سال 1398 «طناز طباطبایی» در فیلم سینمایی «شنای پروانه» ساختۀ آقای «محمد کارت» بازی کرده است. او به دلیل بازی در این فیلم سینمایی، موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از جشنوارۀ فیلم فجر شد.

 «طناز طباطبایی» در رشتۀ کارگردانی تئاتر در دانشگاه آزاد تهران مرکز، دانش آموخته شده است و حرفۀ بازیگری را  با شرکت در کلاس‌های آزاد بازیگری هیوا آموخته است. «طناز طباطبایی» با بازی در سریال «میوه ممنوعه» به عنوان یکی از نقش‌های اصلی سریال به شهرت بالایی در بین مردم رسید.

علی شادمان

«محمد علی شادمان» در تاریخ چهارم آذرماه سال 1375 در شهر ایلام متولد شد. «شادمان» در نقش جاوید در سریال یاغی حاضر شده است. او نیز مانند خانم «طباطبایی» در فیلم سینمایی «شنای پروانه» با آقای «محمد کارت» همکاری کرده است. فعالیت هنری «محمد علی شادمان» با بازی در فیلم سینمایی «میم مثل مادر» در 10 سالگی او آغاز شد و تا کنون ادامه داشته است.

 بازی در مجموعه‌های تلویزیونی «سرزمین مادری» و «کیمیا» او را به شهرت و محبوبیت زیادی بین مردم رساند. «محمد علی شادمان» در سال 1398 با بازی در فیلم سینمایی «مردن در آب مطهر» موفق به دریافت جایزۀ سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد از جشنوارۀ فیلم فجر شد.

 

فرهاد اصلانی

«فرهاد اصلانی» در هجدهم خرداد ماه سال 1345 در شهر بیجار متولد شد. فعالیت‌های هنری او در سال 1370 آغاز شد و تاکنون ادامه داشته است. «فرهاد اصلانی» در سال 1390 به دلیل نقش آفرینی در بازی در فیلم‌های سینمایی «زندگی خصوصی» و «خرس» موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد از جشنوارۀ فیلم فجر شد. او در 29 فیلم سینمایی و 27 سریال‌ تلویزیونی ایفای نقش کرده است.

او در فیلم‌های سینمایی « برادران لیلا»، «متری شیش و نیم»، «مغزهای کوچک زنگ زده»، «عصر یخبندان»، «دختر» و «یه حبه قند» هنرنمایی کرده است. همچنین مجموعه‌های تلویزیونی «امام علی» و «مختارنامه» از شناخته شده‌ترین آثار او هستند. «فرهاد اصلانی» در نقش اکبر مجلل، دشمن قدیمی بهمن خان و رئیس باند خلافکاران، هنرنمایی کرده است.

نیکی کریمی

«نیکی کریمی» در تاریخ نوزدهم آبان ماه سال 1350 در شهر تهران متولد شد و از سال 1368 فعالیت‌های هنری خود را آغاز کرد.  از « نیکی کریمی» به عنوان موفق‌ترین بازیگر زن در دوران بعد از انقلاب اسلامی یاد می‌شود و تاکنون جوایز زیادی را از جشنواره‌های بین المللی کسب کرده است. « نیکی کریمی» برای کارگردانی فیلم سینمایی «آتابای» نامزد دریافت جایزۀ هیئت داوران از جشنوارۀ بین المللی فیلم صوفیه شد. « نیکی کریمی» در نقش شیما، همسر سابق بهمن خان و دوست سابق طلا مطلا، در سریال یاغی ظاهر شد.

سخن پایانی

سریال یاغی را می‌توانید به راحتی در سایت فیلیمو مشاهده کنید و از آن لذت ببرید. همچنین می‌توانید قسمت‌های سریال یاغی را با کیفیت مد نظر خود دانلود کنید تا در هر زمانی که می‌خواهید مشغول تماشای آن شویدفیلم بی گناه و روزی روزگاری مریخ فیلیمو، از دیگر آثار در حال پخش فیلیمو است که با خرید اشتراک می‌توانید این دو سریال جذاب و دیدنی را دنبال کنید.

 

امتیاز مطلب: 100% 100