Ooma
عمل لابیاپلاستی با بهترین متخصص زنان رشت

تجربه عمل لابیاپلاستی با بهترین متخصص زنان رشت، در پایتخت زیبایی ایران

اگر در سال‌های ابتدایی ازدواج یا سنین جوانی هستید، حتما اسم عمل لابیاپلاستی به گوشتان خورده است؛ چون آوازه‌ی این روش همه جا پیچیده و به بهترین جراحی زیبایی واژن معروف شده است. در اینجا با توضیحی کوتاه درباره عمل لابیاپلاستی به جنبه‌های گوناگون آن از جمله هزینه لابیاپلاستی نگاهی می‌اندازیم و از یکی از بهترین پزشکان متخصص زنان رشت، دکتر نفیسه مویدنیا، سخن می‌گوییم.

لبه‌های واژن مثل لاله‌ی گوش هستند که در هرکس شکل و اندازه‌ای منحصر به همان فرد دارند. بنابراین اندام تناسلی زنان ظاهر یکسانی ندارند و این موضوع، امری طبیعی است. با این حال، ممکن است بعضی از زنان از ظاهر این لبه‌ها رضایت کافی نداشته نباشند. عمل لابیاپلاستی کمک می‌کند که شکل اندام جنسی مانعی برای آرامش روحی افراد نباشد و زنان بتوانند بدون دل‌نگرانی نسبت به جسم خود، به زندگی زناشویی و عاطفی خود توجه نشان دهند.

عمل لابیاپلاستی به عنوان درمان

بسیاری از زنان عمل لابیاپلاستی را به عنوان یک جراحی زیبایی واژن می‌شناسند. درست است که این عمل، بیشتر با هدف زیبایی ناحیه تناسلی انجام می‌شود، ولی جنبه‌های درمانی هم دارد. مثلا ممکن است بزرگ بودن لابیا مینور (لبه داخلی واژن) باعث شود که در هنگام رابطه جنسی به داخل واژن کشیده شود و درد را به همراه داشته باشد. از سوی دیگر، شاید در هنگام پوشیدن لباس زیر و لباس شنا باعث ناراحتی شود. این ناراحتی تا جایی پیش می‌رود که می‌تواند جلوی ورزش کردن و حتی فعالیت‌های روزانه و عادی را بگیرد. جالب است بدانید که در برخی از زنان اگر لابیا مینور به آرامی کشیده شود، می‌تواند 5 تا 6 سانتی‌متر درازا داشته باشد. در این شرایط متخصص زنان و زایمان با عمل لابیاپلاستی لبه‌های واژن را کوتاه می‌کند تا این مشکلات برطرف شود.

در بیماری‌هایی هم که شیوع کمی دارد، مثل مشاهده علائم ملانوما، ممکن است از طرف متخصص زنان و زایمان رشت عمل لابیاپلاستی به شما پیشنهاد شود.

پس به روشنی می‌بینید عملی که «جراحی زیبایی واژن» لقب گرفته است، می‌تواند به عنوان درمان به کار رود و نه تنها اندام جنسی را زیباتر کند، بلکه قدمی مثبت در جهت سلامت فرد بردارد. اگر احساس می‌کنید اندازه‌ی لبه‌های واژن فعالیت‌های شما را مختل کرده است، می‌توانید درباره اینکه کاندیدای مناسبی برای عمل لابیاپلاستی هستید، با دکتر نفیسه مویدنیا مشورت کنید.

هزینه لابیاپلاستی به نسبت تاثیر آن

اگر مشخص شد که این جراحی زیبایی واژن برای شما مناسب است، گام بعدی شما احتمالا این است که ببینید هزینه لابیاپلاستی به نسبت تاثیری که بر زیبایی اندام تناسلی و سلامت شما دارد، مقرون به صرفه هست یا خیر.

اگر برای عمل لابیاپلاستی تفاوت قیمت فاحشی بین پزشکان متخصص زنان و زایمان رشت دیدید، تعجب نکنید. عمل‌های جراحی زیبایی واژن در سال‌های اخیر پزشکان زیادی را به سمت خود جذب کرده است، به طوری که علاوه بر متخصصان زنان، زایمان و زیبایی که این عمل‌ها را انجام می‌دهند، گرایش‌های دیگر پزشکی هم به سمت انجام این عمل‌ها روی آورده‌اند. طبق آمار ASPS از هر چهار جراح پلاستیک در آمریکا، یک نفر عمل‌های جراحی زیبایی واژن را انجام می‌دهد. با این حساب، طبیعی است که در ایران هم در هنگام مقایسه هزینه لابیاپلاستی که توسط پزشک‌های متخصص زنان رشت به شما اعلام می‌شود، تفاوت‌هایی را مشاهده کنید. تجربه و مهارت متخصص زنان رشت تعیین می‌کند که هزینه لابیاپلاستی چقدر باشد. اگر پزشکی را انتخاب کردید که از این دو ویژگی در او مطمئن بودید، کمی هزینه بیشتر توجیه‌پذیر است؛ زیرا با توجه به تاثیری که عمل لابیاپلاستی بر ظاهر واژن می‌گذارد و اعتماد به نفسی که به شما هدیه می‌دهد، این مقدار هزینه لابیاپلاستی قابل قبول به نظر می‌رسد.

آیا جراحی زیبایی واژن دائمی است؟

مورد دیگری که در هزینه لابیاپلاستی لحاظ می‌شود، میزان دوام این جراحی زیبایی واژن است. برخی از زنان جوان از دکتر نفیسه مویدنیا، متخصص زنان رشت، می‌پرسند که آیا پس از زایمان یا بالا رفتن سن، لازم است که عمل لابیاپلاستی دوباره انجام شود؟ پاسخ منفی است. لابیاپلاستی، یک عمل جراحی است که در آن، قسمتی از لبه‌های واژن بریده می‌شود و برگشت‌پذیر نیست. بنابراین با گذشت زمان و عواملی مثل پیری، زایمان طبیعی و یائسگی، به جراحی دوباره احتیاجی نخواهید داشت. این ویژگی، یکی دیگر از دلایلی است که هزینه لابیاپلاستی را به‌صرفه می‌کند؛ چرا که برخلاف بعضی از روش‌های دیگر، فقط یک بار انجام می‌شود.

ترس از تجربه عمل لابیاپلاستی

برای کسانی که از تجربه عمل لابیاپلاستی ترس و واهمه دارند، دیدن تصاویر اندام تناسلی قبل و بعد از عمل می‌تواند بخش اعظمی از دلهره‌ی آن‌ها را تسکین دهد. البته به دلیل حفظ حریم خصوصی بیماران، تصاویر و فیلم عمل لابیاپلاستی به صورت عمومی منتشر نمی‌شود. انتشار فیلم عمل لابیاپلاستی در خارج از کشور نیز مرسوم نیست و فقط به مراجعانی که برای این عمل زیبایی نزد متخصص زنان و زایمان می‌روند تصاویری از تغییرات ظاهری واژن ارائه می‌شود.

اگر در رشت زندگی می‌کنید، از این بابت نگران نباشید. وقتی به دکتر نفیسه مویدنیا، بهترین متخصص زنان رشت مراجعه کنید، می‌توانید نمونه‌هایی از جراحی‌های قبلی را ببینید.

دکتر نفیسه مویدنیا بهترین متخصص زنان رشت

متخصص زنان دکتر نفیسه مویدنیا

بسته به نوع جراحی زیبایی واژن، دوره‌ی بهبود می‌تواند کوتاه باشد. اگر عمل لابیاپلاستی نقاهت طولانی‌مدت داشته باشد، باید بین 4 تا 6 هفته از گذاشتن تامپون، رابطه جنسی و فعالیت‌های سنگین خودداری کنید تا بهبودی کامل در ناحیه تناسلی حاصل شود. برای اینکه این زمان به حداقل برسد، مراجعه به بهترین متخصص زنان رشت امری تعیین‌کننده است.

همچنین اگر این جراحی زیبایی واژن به دقت انجام نشود و لابیا بیش از حد لازم بریده شود، ممکن است باعث خشکی واژن و درد در هنگام رابطه جنسی شود. پس انتخاب متخصص زنان رشت برای عمل لابیاپلاستی بسیار مهم است. دکتر نفیسه مویدنیا متخصص زنان و زایمان رشت، با تخصص و تجربه‌ای که در جراحی‌های ناحیه تناسلی دارد، بهترین متخصص زنان رشت برای شهروندان استان گیلان است.

سوالاتی که برای جراحی زیبایی واژن به ذهن می‌رسند بسیارند. بهتر است با شماره 01332135933 تماس بگیرید یا در پیام‌رسان واتساپ به 09910535869 پیام دهید و با رزرو نوبت، همه‌ی پرسش‌های خود را از دکتر نفیسه مویدنیا متخصص زنان رشت بپرسید. همچنین می‌توانید برای خواندن مقالات بیشتر در حوزه زنان و زایمان به سایت drmoaiiednia.com سر بزنید یا اینستاگرام دکتر نفیسه مویدنیا به آدرس drmoaiiednia را دنبال کنید.

امتیاز مطلب: 75% 75