Ooma
سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر زنان  و زایمان

در سال های اخیر نگاه مردم به کسب و کارهای اینترنتی بسیار مثبت بوده و خیلی از فعالیت‌هایشان را به صورت آنلاین انجام می‌دهند. در این بین بسیاری از مردم بنا به دلایلی مجبور به خانه نشینی و انجام کارها به صورت آنلاین هستند که زنان باردار از آن جمله اند.

خانم های باردار باید از فعالیت های سنگین و اضافی و همچنین رفت و آمدهای زیاد دوری کنند، به علاوه اینکه طی دو سال اخیر و به دلیل همه گیری و شیوع ویروس کرونا، حضور در مکان های شلوغ همچون مطب دکتر، بیمارستان، کلینیک و درمانگاه برایشان بسیار خطرناک است و بهتر است تماسی با افراد پرخطر نداشته باشند.

در همین راستا بهترین کار برای رفع مشکلات پزشکی و مراجعه به دکتر زنان و زایمان، نوبت دهی آنلاین و ویزیت به صورت اینترنتی است. در اصل با مشاوره آنلاین پزشک زنان و زایمان هم به سلامتی خود کمک کرده اید و هم در زمان و هزینه خود صرفه جویی داشته اید.

درکناری تمامی این موارد، بهترین مزیت نوبت دهی دکتر زنان و زایمان به صورت آنلاین این است که دیگر استرس حضور دیگران و یا شلوغی مطب را ندارید و زمانی که رزور کرده اید به طور اختصاصی و کامل برای شما صرف می شود.

 

معرفی روش نوبت دهی اینترنتی دکتر

معمولا با مراجعه به سایت های پزشکی برای نوبت دهی دکتر زنان و زایمان تهران یا هر تخصص دیگری، به چندین پزشک متخصص برخورد می‌کنید. برای مثال سایت دکتردکتر بیش از 10000 پزشک متخصص برای مشاوره آنلاین و پاسخ به پرسش‌ها دارد که در بخش زنان و زایمان و یا بیماری هایی همچون کیست تخمدانی، مشکلات زنان در دوران یائسگی و تورشن تخمدان و یا عفونت‌های قارچی، اختلال‌های هورمونی زنان و کیست تخمدانی می‌توانید پزشک مورد نظر خود را انتخاب نمایید  و نوبت خود را بصورت آنلاین بدون مراجعه حضوری ثبت کنید و در تاریخ تعیین شده به پزشک مراجعه نمایید .

 

نوبت دهی سریع دکتر

شما میتوانید به دو روش ویزیت شوید .

برای گرفتن نوبت از پزشکان و ویزیت آنلاین فقط کافیست بر روی گزینه های بالا کلیک کنید و وارد وب‌سایت دکتردکتر شوید. نام پزشک یا تخصص مورد نظر خود را در بخش «دریافت نوبت» جستجو و انتخاب کنید. سپس لیستی از پزشکان آن حوزه به شما ارائه می‌شود که می‌توانید اطلاعات و سوابق هریک از پزشکان را مطالعه نمایید. در ادامه و پس از مرور پزشکان می‌توانید دکتر مورد نظر را انتخاب و از زمان های خالی وی، نوبت آنلاین خود را انتخاب کنید.

گفتنی است، در کنار ویزیت آنلاین پزشک زنان و زایمان، بسیاری از خانم ها در دوران بارداری سوالات زیادی در ذهن خود دارند که برای هر سوال لازم به مراجعه و ویزیت پزشک نیست. برای این کار نیز وب‌سایت دکتردکتر، بخش پرسش و پاسخ را ارائه داده که می توانید در آن بخش با کمترین هزینه سوال پزشکی خود را بپرسید و سپس در اسرع وقت توسط نزدیک ترین پزشک به شما پاسخ داده خواهد شد. در این بخش سوالاتی همچون سن و جنسیت، مدت زمان علائم، سابقه بیماری‌های دیگر، مراجعه قبلی به پزشک و نام بردن داروی مصرفی و توضیحاتی درمورد سونوگرافی، سی تی اسکن و آزمایش‌های قبلی دیگر از شما پرسیده می شود.

در انتها نیز گفتنی است؛ اگر نیاز به تجویز دارو باشد، پزشکان متخصص پس از ویزیت، نسخه شما را به صورت آنلاین برای شما ارسال می‌کنند. این نسخه ها همچون نسخه های فیزیکی دارای اعتبار بوده و به تمامی داروخانه های کشور و همچنین داروخانه های آنلاین قابل ارائه است.

امتیاز مطلب: 85% 85