Ooma
فروشگاه لباس نوزادی و کودک اوما
خدمات پرستاری بانوان در منزل

خانم های زیادی به دلیل کهولت سن، بیماری های خاص، بارداری، مراقبت از فرزندان و... نیاز به خدمات پرستاری در منزل دارند. قطعا همه ما تجربه مراجعه به بیمارستان و مراکز درمانی برای ملاقات با پزشک، انجام تزریقات و آزمایشات را داریم، اما این موضوع برای خانم هایی که در خانه و بیرون از خانه مشغله کاری دارند یا با یک بیماری دست و پنجه نرم می کنند بسیار زمانبر و دشوار است.

از طرفی رفت و آمد برای مراجعه به مراکز درمانی برای خانم های باردار به ویژه خانم هایی که بارداری پرخطری را تجربه می کنند بسیار سخت و خطرناک است در چنین شرایطی استفاده از خدمات پرستاری بانوان در منزل می تواند بهترین ایده باشد. آسانیسم پلتفرم ارائه دهنده خدمات پرستاری در منزل، خدمات پرستاری بانوان در منزل را با کیفیت بالا ارائه می دهد.

پرستار سالمند خانم

بسیاری از خانم های سالمند در این دوره از زندگی شان دلیل به تنهایی، بیماری و مراجعه به بیمارستان و مراکز درمانی برای انجام تزریقات، آزمایشات و ملاقات با پزشک به یک مراقب نیاز دارند. اگر شما به دلیل مشغله کاری نمی توانید از عزیزتان مراقبت کنید از طرفی نمی خواهید او را تنها در خانه رها کنید، می توانید با استخدام پرستار سالمند خانم به آرامش خود و آسایش و امنیت عزیزتان کمک کنید. پرستار سالمند خانم به مادر سالمند شما در انجام کارهای روزانه و بهداشت فردی کمک می‌ کند و همدم و صحبت او خواهد بود.

یکی از خدمات برجسته آسانیسم خدمات پرستاری بانوان در منزل است. پرستاران آسانیسم همگی آموزش‌دیده، متخصص، با سابقه و مسئولیت پذیر هستند. پرستار خانم جهت سالمند خدمات مورد نیاز شما و مادر سالمندتان را در منزلتان ارائه می دهد و از عزیز سالمند شما در طول بیماری و سلامتی مراقبت و حمایت می‌ کند تا مانند گذشته مستقل، قوی و امیدوار زندگی کند. از جمله خدماتی که پرستار سالمند خانم ارائه می ‌دهد می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کمک به انجام تحرک، ماساژ و جلوگیری از ایجاد زخم بستر
 • توجه به مصرف درست و به موقع دارو
 • کمک در انجام کارهای روزمره و شخصی (حمام و لباس پوشیدن و...)
 • تنظیم ساعت خواب
 • هم‌صحبتی با سالمند
 • توجه به رژیم غذایی سالمند
 • انجام تزریقات در صورت نیاز
 • چک کردن فشارخون، قند خون و ...

پرستار سالمند در منزل آسانیسم

فیزیوتراپی بانوان در منزل

فیزیوتراپی به افرادی که بر اثر آسیب های ورزشی یا ناشی از کار، بیماری و ناتوانی و همچنین تصادف توانایی های حرکتی خود را از دست داده اند کمک می کند تا قدرت، عملکرد، حرکت و سلامت کلی خود را بازیابی، حفظ و به حداکثر برسانند.

فیزیوتراپی بانوان در منزل یک ایده بسیار عالی برای خانم هایی است که در رفتن به مراکز درمانی مشکل دارند.

یکی دیگر از خدماتی که آسانیسم ارائه می دهد فیزیوتراپی بانوان در منزل است. پلتفرم آسانیسم با بهره‌گیری از فیزیوتراپیست های متخصص و با تجربه آماده خدمات‌رسانی به شما عزیزان هستند. با استفاده از فیزیوتراپی بانوان در منزل لازم نیست شما عزیز بیمارتان با شرایط جسمانی سخت به مراکز درمانی بروید بلکه فیزیوتراپیست در کوتاه‌ترین زمان در منزل شما حاضر خواهد شد و تمام خدمات درمانی لازم را در خانه به شما ارائه خواهد داد.

بنابراین اگر به دنبال استخدام فیزیوتراپیست خانم هستید می توانید از سرویس فیزیوتراپی بانوان در منزل پلتفرم آسانیسم استفاده کنید.

فیزیوتراپیست های خانم آسانیسم افرادی آموزش دیده، حرفه ای و با تجربه هستند و پس از مراجعه به منزل شما تمرینات لازم را با توجه به شرایط جسمی شما برنامه ریزی و شروع می کنند. وجود فیزیوتراپیست خانم باعث می شود تا بیمار خانم روحیه و حس راحتی بیشتری داشته باشد در نتیجه روند درمان سریعتر و بهتر پیش می رود.

پرستار کودک آسانیسم

پرستار کودک برای مادران شاغل

اکثر خانم ها به دلیل شاغل بودن و در کنار آن به دلیل انجام وظایف سنگین خانه داری نمی توانند به طور تمام وقت در کنار فرزندانشان باشند و به تربیت و آموزششان بپردازند یا از آن ها نگهداری و مراقبت کنند به همین دلیل بسیاری از خانم ها برخلاف میلشان از شغل خود استعفا می دهند اما وجود سرویس پرستار کودک دیگر لازم نیست مادران شاغل شغل خود را رها کنند یا در زمان کاری دائما نگران فرزندانشان در خانه باشند. یکی از خدماتی که آسانیسم ارائه می دهد پرستار کودک در منزل است بنابراین میتوانید با استخدام پرستار کودک در منزل بسیاری از دغدغه‌هایتان را کاهش دهید و بهترین مراقبت‌ها را به فرزند دلبندتان ارائه دهید.

چراکه تمامی پرستاران کودک آسانیسم آموزش دیده و با سابقه کاری بالا هستند و در زمان استخدام توسط کارشناسان آسانیسم احراز هویت شده‌اند؛ بنابراین بدون هیچ گونه نگرانی می‌توانید نگهداری از فرزندان خود را به آسانیسم بسپارید.

 بد نیست بدانید که کارشناسان آسانیسم به صورت دوره‌ای بر عملکرد پرسنل خود نظارت دارند بنابراین اگر از عملکرد پرستار کودک در منزل به هر دلیلی رضایت نداشته باشید آسانیسم پاسخگوی شما خواهد بود.

خدماتی که پرستار کودک در منزل ارائه می دهد به نیاز شما، تعداد فرزندان، سن فرزندان و نیاز های آن ها بستگی دارد اما به صورت کلی از جمله خدماتی که پرستار کودک خانم ارائه می ‌دهد می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ایجاد محیطی ایمن و شاد برای کودک
 • تهیه وعده‌های غذایی و میان وعده مناسب سن کودک
 • آموزش، بازی و سرگرم کردن کودک
 • کمک به انجام تکالیف
 • تعویض لباس، تعویض پوشک
 • تنظیم ساعت خواب کودک
 • حمام کردن کودک
 • قصه‌خوانی برای کودکان
 • شستن لباس‌های کودک
 • مرتب کردن اتاق کودک
 • و...

 

خدمات اختصاصی آسانیسم در خدمت بانوان

آسانیسم یکی از معتبرترین پلتفرم‌های خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل تهران و کرج است و خدمات متنوعی از جمله خدمات پرستاری بانوان در منزل را ارائه می ‌دهد.

اگر قصد استخدام پرستار خانم برای خودتان یا یکی از اعضای خانواده را دارید کافی است فرم ثبت سفارش موجود در سایت یا اپلیکیشن آسانیسم را تکمیل کنید یا از طریق شماره تلفن 02189514141 جهت استخدام پرستار خانم اقدام کنید.

 کارشناسان آسانیسم پس از ثبت درخواست شما، برای هماهنگی های بیشتر در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و پس از انجام هماهنگی‌های لازم پرستار مورد نظر را به منزلتان اعزام خواهند کرد.

امتیاز مطلب: 100% 100