Ooma
فروشگاه لباس نوزادی و کودک اوما
تفاوت بین بالم لب و برق لب

تفاوت بین بالم لب و برق لب

آیا می دانید تفاوت بین بالم لب و برق لب چیست؟ تا چه حد درباره این دو محصول آشنایی دارید؟ شما طرفدار استفاده از کدام روش هستید؟ بالم لب و برق لب نیز هر دو جزو روش هایی هستند که با کمک آن ها می توانید لب هایی زیبا داشته باشید. اما این دو متفاوت از یکدیگر هستند و تا حدودی تاثیرات متفاوتی از یکدیگر دارند.‌ بسیاری از افراد معتقدند که تفاوت بالم لب و برق لب تنها در درخشندگی آن ها است. برق لب پرطرفدار محصول آرایشی است که از آن جهت درخشان و حجیم تر کردن لب ها استفاده می کنند. این محصول با درخشش خود لب ها را زیبا و لطیف تر خواهد کرد. اما بالم یک روش مناسب برای حجم دهی، آبرسانی، زیباسازی و جوان سازی پوست است. برای آشنایی بیشتر ادامه متن را بخوانید.

تفاوت بین بالم لب و برق لب

بالم لب و برق لب هر دو جزو محصولات آرایشی بسیار پرطرفدار هستند که برای زیباسازی لب از آن ها استفاده می کنند. ابن دو محصول هر دو با فرمولاسیون و مواد خاصی تهیه می شوند که هر کدام تا حدودی مزایای خاص خود را نیز خواهند داشت. اما این دو با یکدیگر بسیار متفاوتند که در اینجا به تفاوت بالم لب و برق لب خواهیم پرداخت.

• برق لب یک محصولی ساده با فرمولاسیون ساده و کم است و همانطور که از نامش پیداست از آن جهت براق کردن لب و کمی حجم دهی به آن استفاده می کنند. اما بالم چنان قابلیتی دارد که خاصیت ضد آفتاب دارد. با کمک بالم لب های شما در برابر اشعه مضر آفتاب در امان خواهند ماند. چرا که لب ها عضو مهم صورت هستند که سریعا در برابر اشعه مضر آفتاب صدمه می بینند و به سرعت نیز پیر می شوند.

• بالم در دو نوع بی رنگ و رنگی است که این تنوع رنگ حق انتخاب بیشتری به شما می دهد و چنانچه بخواهید کسی متوجه استفاده بالم روی لب های شنل شود، از نوع بی رنگ آن استفاده کنید.

پایه و مبنا تفاوت بالم لب و برق لب در عملکرد این دو است. بالم نقش آبرسانی دارد؛ چرا که حاوی ویتامین E می باشد که برای ترمیم لب‌ های خشک گزینه مناسبی خواهد بود.

• برق لب تنها خاصیت براق کنندگی دارد اما بالم لب ضد چروک است. اکثر لب هایی که بنابر دلایل بسیار مختلفی دارای چین و چروک هستند با کمک بالم به راحتی ترمیم می شوند. این محصول با موادی چون کو آنزیم Q۱۰ تهیه می شود که مانع از ایجاد چین و چروک شده و همچنین چین و چروک های اضافی را نیز از بین می برد.

تفاوت اصلی بالم لب و برق لب

• برق لب ماندگاری کوتاهتری نسبت به بالم دارد و تاثیر آن تنها تا زمانی است که روی لب های شما باشد. اما بالم با کمک مواد سازنده آن خاصیت نرم کنندگی بلند مدت خواهد داشت. ویتامین های E و C با انواع روغن‌ های گیاهی موجود در این محصول باعث ایجاد لطافت لب ها در طولانی مدت می شوند.

• مهم تر از همه تفاوت بالم لب و برق لب این است که برق لب بسیار سبک و روی پوست سنگینی ایجاد نمی کند.

• یک برق لب مناسب و استاندارد دارای ظاهری طبیعی است و هنگام استفاده از آن کسی متوجه استفاده از برق لب نمی شود اما تا زمانی تاثیرگذار است که از روی پوست شما پاک نشود.‌ اما تاثیرات بالم به مرور بیشتر خواهد بود و ماندگاری آن نیز به همین شکل خواهد بود.

• برق لب دارای بوی بسیار خوب و مطبوع است و این رایحه در بارم نیز وجود دارد؛ اما رایحه این دو کاملا با یکدیگر متفاوت خواهد بود.

• توسط برق لب آبرسانی انجام می شود و در این صورت لب هایتان نیز به حالت برجسته ار خواهند ماند اما این آبرسانی در بارم بسیار بیشتر خواهد بود.

• قیمت بالم لب و برق لب با یکدیگر متفاوت است. این دو محصول با توجه به میزان تاثیرگذاری، عملکرد، کیفیت، ماندگاری، برند و... دارای قیمت مشخصی هم هستند.

• مزایا و ویژگی های بالم بسیار بیشتر و تاثیرگدارتر از برق لب است. می توان اینگونه گفت که برق لب را تنها برای زیبایی و درخشانی لب در برخی مواقع استفاده می کنند. بالم را می توان یک روش درمانی مناسب برای ترمیم، خشکی، پیری، کم حجمی و افزایش مقاومت در برابر نور خورشید برشمرد.

نتیجه

زیبایی و زیبایی شناسی یک اصل مهمی است که در دنیای امروز برای آن اهمیت بسیار زیادی به ویژه جامعه زنان ان هم در سنین پایین تر قائل هستند‌. برای بهتر شدن‌ چهره و جوان سازی از روش های بسیار متداولی استفاده می کنند که هر کدام از آن ها تا حدودی تاثیرگذارند و زیبایی را برای شما به ارمغان خواهند آورد. لب ها نیز از قسمت های مهم از بدن هستند که تاثیر فوق العاده ای روی زیباتر شدن شما خواهند داشت. برای زیبایی لب ها روش ها و محصولات بسیار زیادی وجود دارد که استفاده از بالم لب و برق لب روش رایج زیبایی لب ها به شمار می رود. تفاوت بین بالم لب و برق لب نیز در نوع عملکرد و خاصیت های درمانی آن ها است که بر اساس میزان کیفیت و قابلیت هر یک اعمال می گردد. این دو مشترکاتی با یکدیگر دارند؛ اما نمی توان گفت که هر دو یک عملکرد یکسان و به اندازه خواهند داشت.

بالم کیفیت و عملکرد خوبی را از لحاظ جوان سازی پوست خواهد داشت؛ اما درصورتی که به درستی و به اندازه از آن استفاده کنند. کیفیت تاثیرگذاری و ماندگاری هر یک از این دو به کیفیت ساخت آن ها بستگی دارد؛ پس حتما به هنگام خرید بالم لب و برق لب کیفیت را در اولویت قرار دهید. برای خرید لوازم آرایشی اصل اعم از بالم لب و برق لب می توانید به مراکز فروش بسیار معتبری چون دلبرباش مراجعه نمایید و لوازم اصلی را با کیفیت مناسب قیمت خریداری نمایید. اعتبار دلبرباش به کیفیت فوق العاده بالای محصولات آن است که همگی جزو تولیدات کمپانی های بسیار مطرح در جهان هستند. از طرفی دسترسی به این مجموعه به شکلی ساده شکل در هر ساعت از شبانه روز امکان پذیر است و قیمت آهای آن نیز جنبه رقابتی دارند.

امتیاز مطلب: 87% 87