Ooma
فروشگاه لباس نوزادی و کودک اوما
با روغن خراطین قانون بیشتر آشنا شوید

سال‌هاست که روغن‌گیری از جانوران هم در کنار روغن‌گیری از گیاهان و دانه‌ها، رواج پیدا کرده است. یکی از این جانورها، خراطین است. کرمی که یک سر و گردن از کرم‌های خاکی دیگر بلندتر و درشت‌تر است و رنگ سرخی دارد. این جانور، خواص زیادی برای انسان‌ها دارد و در درمان مشکلات کوچکی اندام‌ها، نقش مؤثری دارد.

خواص روغن خراطین قانون

ببشتر افرادی که سراغ خرید روغن خراطین می‌آیند، از مشکل کوچکی اندام‌ها یا سفت نبودن اندام و پوست رنج می‌برند. روغن خراطین گزینه مناسبی برای حل این مسئله است؛ به این دلیل که:

  • باعث حجم دهی اعضای بدن با تداوم مصرف می‌شود.
  • به سفت کردن اندام‌ها و عضلات کمک می‌کند.
  • حجم دهنده مناسبی برای آلت تناسلی مردانه است.
  • حجم دهنده‌ و سفت کننده  طبیعی سینه بانوان است.

علاوه بر این موارد، روغن خراطین کاربردهای دیگری هم دارد:

  • باعث بهبود چین و چروک‌های سطحی پوست می‌شود.
  • حجم دهنده و پُر کننده صورت است.
  • به افزایش گردش خون در محل مورد استفاده کمک می‌کند.
  • برای اسپاسم، سردی و گرفتگی اندام‌ها مناسب و مؤثر است.

روش استفاده از روغن خراطین

اگر روغن خراطین را انتخاب کرده‌اید، منتظر نتیجه زودهنگام نباشید. روغن خراطین با مداومت در مصرف به مدت چهل تا نود روز، اثربخشی خود را نشان می‌دهد. برای افزایش حجم آلت تناسلی مردانه، هر روز بعد از تمیز کردن موضع، برای جذب سریع‌تر و باز کردن منافذ، حوله‌ای را داغ کنید و چند دقیقه روی آلت بگذارید. چند قطره روغن بریزید تا حدی که دستتان به راحتی روی پوست بلغزد. بعد به مدت پنج دقیقه از غضروف عانه تا انتهای آلت‌ تناسلی به شکل دورانی ماساژ دهید تا حدی که منجر به انزال نشود. مجدد پنج‌ دقیقه دیگر فقط آلت را از انتها به سمت جلو بکشید، به طوری‌که کمی احساس درد کنید. در آخر دو قطره روغن را به کل آلت تناسلی و بیضه بمالید و از قسمت زیر به سمت بالا ماساژ دهید و موضع را بپوشانید و بعد از یک یا سه ساعت شستشو دهید.

 برای افزایش سایز سینه، ممانعت از افتادگی و‌ سفت کردن، موضع را تمیز کنید و حوله داغ بگذارید تا منافذ باز شوند. چند قطره روغن تا حدی که اثر چربی روی دستتان بماند، روی موضع بریزید و به شکل دورانی، حدود پنج دقیقه ماساژ دهید. بعد دستتان را دور سینه حلقه کنید و از انتها به سمت جلو بکشید. در انتها دو قطره روغن خراطین را به کل سینه بمالید و از پایین به بالا ماساژ دهید. 

برای حجم‌دهی و پر کردن صورت، ابتدا با بخور گیاه افسنطین، به افزایش گردش خون در پوست و آمادگی برای جذب روغن در موضع کمک کنید. بعد از تمیز کردن موضع، چند قطره روغن بمالید و به آرامی ماساژ دهید. برای رفع چین و چروک پوست نیز به همین صورت عمل کنید.

برای افزایش گردش خون، اسپاسم، سردی و گرفتگی اندام‌ها، بعد از تمیز کردن موضع و داغ کردن آن با حوله یا کیسه آب گرم، چند قطره روغن به موضع بمالید و ماساژ دهید.
در نظر داشته باشید که خرید روغن خراطین اصل از تولیدکننده معتبر، به افزایش نتیجه رضایت‌بخش کمک زیادی می‌کند.

برند قانون

قانون با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه تولید روغن‌های آرایشی و زیبایی، نامی شناخته شده در بازار روغن‌های گیاهی است. کیفیت بالای محصولات، خدمات پس از فروش و رضایت مشتریان از سراسر کشور، به محبوبیت برند ghanoonsabz کمک کرده است. تمام محصولات این برند قابلیت خرید آنلاین و حضوری را دارند و با ارسال رایگان به دست خریدار می‌رسند. همچنین عودت مبلغ در صورت هرگونه نارضایتی و پشتیبانی پس از فروش، از خدمات منحصربه‌فرد برند قانون برای مشتریان است.
با قانون سلامتی را به خانه ببرید.

این مطلب به ویرایش و تأیید علمی رسیده است، ایشان جمعی از متخصصین در رشته های زنان و زایمان، مامایی، داروسازی، تغذیه و روانشناسی هستند که همراه اوما در ارائه مطالب علمی و مفید می باشند.

امتیاز مطلب: 100% 100