Ooma
این همه تغییر با یک جلسه سابسیژن در کلینیک الیزه لانژه؟

سابسیژن چیست و چه نوع پوست‌هایی به آن احتیاج دارد؟

سابسیژن درمـان فرعـی است و به معنی بـرش در زیر پوسـت است که البته این عمل در کلینیـک زیبایـی الیزه‌لانژه بدون تیغ انجام می‌گیرد و در دسته‌ی روش‌های درمانی نیمه تهاجمی و جراحی می‌باشد. از ایـن روش برای درمان مشکلات زیر پوستی و برای افرادی که ‌پوست آن‌ها دچار آکنه و یا چال‌های عمیـق، زخـم، سالـک، خط خنده و اخم، چروک‌های عمیق و سلولیت بسیار شدیـد دارند انجـام می‌شـود. باتوجـه به میـزان مشکـلات پوستی و نوع پوست می‌توان با روش‌های لیزری و یا میکرونیدلینگ به صورت ترکیبی استفاده کرد.

نحوه‌ی انجام سابسیژن به چه صورت است؟

سابسیـژن یک نوع جراحـی زیر پوستی اسـت که بـدون برش انجـام می‌شـود و با استـفاده از سوزن‌ برای رفـع اسکـارهای فرورفته و چروک‌ها انجام می‌شود.

در سابسیـژن، پزشـک سوزن را در سطح پوست بدون ایـجاد برش در زیر ضایـعه‌ی پوسته فرو کـرده و حرکـت می‌دهد تا بافت آن از هم متلاشی شود. به طور کلی هدف از انجام سابسیژن از بین بردن نوارهای فیبری انـجام می‌شود که اسکار را در میان بافت زیر پوستی نگه می‌دارد. با از بین رفتن این نوارها فرورفتگی اسکار بالا آمده و به موازات التیـام یافتن زخم بافتی پیوندی نیز ایجاد می‌شود.

عوارض جانبی سابسیژن بر روی پوست شامل چه مواردی می‌باشد؟

- احساس درد و سوزش

- پوست به دلیل تجمع خون اطراف محل جراحی دچار ورم می‌شود

- عفونت ناحیه درمان

- عدم بهبود زخم

- تغییر رنگ پوست

- عفونت ناحیه درمان

- زخم‌های کلوئیدی

- هماتوم به دلیل خونریزی

- آسیب به عصب یا رگ خونی

سابسیژن برای چه افرادی مناسب است؟

همانطور که گفتیم، سابسیژن معمولا برای از بین بردن اسکارهای عمیق یا دره ای مناسب می باشد و هرچه اسکارها عمیق‌تر باشد، تاثیرگذاری سابسیژن بیشتر می‌شود ولی برای اسکارهای جزئی تر هم نتایج مطلوب و موثری دارد.

سابسیژن چه مزیت‌هایی دارد؟

- نقاهت این عمل بسیار کوتاه است

- می‌توانید در همه فصول انجام دهید

- برای انواع پوست‌ها مناسب است

- نتایج درمانی عالی

همزمان می‌توانید در یک جلسه از پیلینگ‌های شیمیایی و لیزر فرکشنال co2 و RF - فرکشنال و میکرودرم استفاده کنید.

همانطور که گفته شد قبل از انجام سابسیژن بی‌حسی موضعی انجام می‌شود و درد را برای شما به میزان زیادی کاهش می‌دهد ولی مقداری سوزش در حین انجام این عمل بسیار طبیعی و قابل تحمل است.

هزینه ی سابسیژن چقدر است؟

به طور کلی سابسیژن هزینه ی ثابتی ندارد و به عواملی مانند شیوه‌ی درمان و تعداد جلسات و تاثیر گذاری آن روی پوست افراد کاملا متفاوت و متغییر است.

برای درمان آکنه یا رفع جای جوش به چند جلسه احتیاج داریم؟

در پاسخ به این سوال باید بدانید که تعداد جلسات این عمل برای هر فرد متفاوت است و بستگی به نوع زخـم و نوع پوست فرد دارد اما به طور کلی بیـن ۲ تا ۴ جلـسه با اختـلاف زمانی ۴ هفتـه یا یک ماه برای درمان کامـل مناسب خواهد بود.

به دلیل اینکه انجام سابسیژن بسیار حساس و تخصصی است، حتما باید توسـط پزشک متخصص پوسـت انجـام شود. به شما پیشنـهاد می‌کنم با مراجـعه به کلینیـک زیبایی الیزه لانژه با خیـال راحت به زیبایـی پوسـت خود بپردازید.

 

امتیاز مطلب: 66% 66