Ooma
فروشگاه لباس نوزادی و کودک اوما
انجام ایمپلنت دندان در کلینیک دندانپزشکی مهرآوید

انجام ایمپلنت دندان در کلینیک دندانپزشکی مهرآوید

دندانهای دائمی افراد در طول سالها استفاده و قرار گرفتن در معرض قندها و اسید ها، مینای خود را از دست داده و کم کم پوسیده می شوند. گاهی هم دندانها  به دلایلی نظیر ضربه خوردن در تصادف یا ورزش های رزمی، شکسته و از بین می روند. به دنبال این اتفاقات، افراد به دنبال راهی مطمئن برای جایگزینی دندان از دست رفته می گردند. البته که راه هایی نظیر پل های دندانی( بریج) و پروتز های متحرک نیز وجود دارد، اما ظاهری طبیعی، مانند دندان خود فرد را نخواهند داشت. همکاران ما کاشت ایمپلنت دندان در مهرآوید را به شما پیشنهاد میدهند، زیرا ظاهری نزدیک به دندان خود فرد دارد، فشاری بر دندانهای مجاور خود وارد نمی کند و از دوام بسیار بالایی برخوردار است.

کاشت ایمپلنت دندان در مهرآوید

ایمپلنت دندان آغاز انقلابی در عرصه ی دندانپزشکی است که به افراد این اطمینان را می دهد که دیگر نگران جایگزین مناسب برای دندان خود نباشند، زیرا ایمپلنت دندان علاوه بر دوام بالایی که دارد، مانند دندان دائمی افراد کاربردی است و دارای ظاهری طبیعی به رنگ دندان خود فرد می باشد‌. ایمپلنت دندان یک پایه از جنس تیتانیوم است که مستقیم در استخوان فک قرار گرفته و جایگزین ریشه دندان می شود. سپس بین ۳ الی ۶ ماه طول می کشد تا ایمپلنت با استخوان های اطراف خود جوش خورده و شرایط مناسب برای نصب تاج ایمپلنت را دارا باشد.

هنگامی که پایه ی تیتانیومی در شرایط مطلوب قرار گیرد، دندانپزشک شما تاج ایمپلنت که شباهت بسیار زیادی به دندانهای طبیعی شما دارد را روی ایمپلنت قرار خواهد داد. البته برای انجام این امر، شما باید به کلینیک معتبر با پزشکان مورد اعتماد مراجعه کنید؛ زیرا تشخیص درست و انجام صحیح ایمپلنت بسیار در تسریع جوش خوردن آن به استخوان فک و آمادگی برای نصب تاج اهمیت دارد.

 کلینیک زیبایی مهرآوید از بهترین کلینیک های شهر تهران است که با دارا بودن تعداد بسیاری از مجرب ترین دندانپزشکان عمومی و متخصصین دندانپزشکی  و با در اختیار داشتن مدرن ترین و بهترین ابزار دندانپزشکی، خدمات مورد نیاز مراجعین خود را به بهترین نحو ممکن در اختیار آنها قرار می دهد. شما می توانید  با انجام کاشت ایمپلنت دندان در مهرآوید زیبایی لبخند خود را دو چندان کنید.

کاندیدای ایمپلنت دندان چه کسانی هستند؟

اغلب، افرادی که دارای لثه و دهان عاری از عفونت و هرگونه التهاب هستند، می توانند از ایمپلنت استفاده کنند. همچنین افرادی که دارای تراکم استخوان مناسبی هستند و دارای بیماری های خاص نیستند، میتوانند از ایمپلنت دندان استفاده کنند.

چه کسانی نباید از ایمپلنت استفاده کنند؟

_ افراد زیر ۱۸ سال که هنوز استخوانشان در حال رشد است.

_ افرادی که به سیگار اعتیاد دارند.

_ کسانی که مصرف بی رویه ی الکل دارند.

_ کسانی که تراکم استخوانی ضعیفی دارند.

_ افرادی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند.

_ افرادی که پوسیدگی شدید دندان یا بیماری لثه دارند.

_ افرادی که عادت دندان قروچه کردن دارند.

_ افرادی که قند خون کنترل شده دارند.

ایمپلنت دندان تحت بیهوشی کامل

قابل درک است که همه ی افراد علاقمند به دندانپزشکی در بیداری نیستند و به دلایلی نظیر اضطراب، ترس و درد ناشی از اقدامات دندانپزشکی، دندانپزشکی تحت بیهوشی کامل را انتخاب می کنند. کلینیک تخصصی مهرآوید با انجام روش دندانپزشکی با بیهوشی در شرق تهران اقدامات مورد نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن انجام می دهد.

ماندگاری ایمپلنت

طول عمر ایمپلنت دندانی کاملا به نحوه ی مراقبت شما و رعایت بهداشت دهان و دندان توسط شما بستگی دارد. برای مراقبت از ایمپلنت دندانی خود، روزی ۲ بار به صورت مرتب دندانهای خود را مسواک کنید، هر شب نخ دندان بکشید و از دهانشویه ی آنتی باکتریال کلرهگزیدین استفاده کنید. اگر به درستی از ایمپلنت دندانی خود مراقبت کنید طول عمر آن به ۲۵ الی ۳۰ سال خواهد رسید؛ در غیر این صورت ایمپلنت شما زودتر از موعد از بین خواهد رفت.

اگر ایمپلنت دندانی آسیب ببیند باید چه کرد؟

ایمپلنت دندانی نیز نوعی دندان کاذب است که مانند دندان خود فرد قابلیت از دست رفتن و آسیب دیدن دارد. ممکن است در اثر تصادف یا ورزش های رزمی ضربه خورده و آسیب ببیند که در این صورت باید به دندانپزشک مراجعه کرده تا میزان آسیب را بررسی کند. اگر فقط تاج ایمپلنت آسیب دیده باشد به راحتی می توان آن را خارج کرده و جایگزین کرد؛ اما اگر پایه ی تیتانیومی به طوری آسیب دیده باشد که قابل تعمیر نباشد،  می توان یک پایه ی تیتانیومی دیگر کنار آن برای جایگزینی تعبیه کرد.

جمع بندی

ایمپلنت دندانی یک جایگزین بسیار خوب برای دندانهای از دست رفته شما است که شباهت بسیار زیادی به دندانهای طبیعی شما دارد. اگر تصمیم به انجام ایمپلنت دارید، همکاران ما در کلینیک تخصصی مهرآوید به صورت حضوری و آنلاین آماده ی جوابدهی و انجام تمامی خدمات مورد نیاز شما عزیزان هستند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این کلینیک به https://www.mehravidclinic.com/ سایت مراجعه کنید.

 

 

امتیاز مطلب: 100% 100