Ooma
آموزش تخصصی در رشد کودک مفهومی که مورد غفلت واقع شده است. (کیدرد همیار_رشد)

آرزو فروهر، مدیر مجموعه مسیر رویش نوین فردا در خصوص آغاز به کار این استارتاپ و روند فعالیت آن گفت: مسیر رویش نوین یک استارت آپ پژوهشی آموزشی است که در خصوص فرآیند رشد در دوره عمر انسان فعالیت دارد.

وی با بیان اینکه رشد صرفا گذر زمان نیست و جهت بهینه سازی رشد باید آموزش موثر داشته باشیم تا بتوانیم به بلوغ کافی در ابعاد جسمی، روانی، اجتماعی در دوره عمر دست یابیم به معرفی اهمیت دوره های تعریف شده در این مجموعه پرداخت.

وی گفت: با توجه به اهمیت پنج سال اولیه دوران کودکی، فعالیت عملیاتی این استارتاپ در حال حاضر در این دوره عمر با نام تجاری کیدرد به آدرس اینترنتی kidroad.ir آغاز شده است که این دوره طبق نظر متخصصان دوران طلایی رشد نامیده می شود.

وی افزود ضرورت آموزش در این دوره، جنبه های بیولوژیک، اقتصادی(تحلیل هزینه- فایده)، عملکرد تحصیلی مطلوب از جمله زبان، هوش، خواندن، نوشتن، ریاضی و محاسبه، رشد شخصیت و کنش­های اجتماعی مطلوب (خصوصا منش های مربوط به یادگیری و تحصیل) را شامل می­شود.

وی گفت: مجموعه ما مطالعات تخصصی خود را از منابع معتبر داخلی و مدل های بین المللی از سال ۹۹ آغاز کرد که این مطالعات توسط گروهی ازمتخصصین، اساتید و فارغ التحصیلان دانشگاهی صورت پذیرفت.

فروهر گفت: ما به عنوان يک مجموعه تحول گرا در حوزه رشد، معتقدیم که فرزند پروری یک فرآیند تخصصی است و ما از ابتدا به عنوان هميار_رشد در كنار خانواده شما در اين سفر هستيم تا بتوانيم فرزندانی با اعتماد به نفس، شاد و مقاوم را برای موفقيت در دنيای آينده آماده سازيم.

وی با اشاره به استراتژی اصلی مجموعه گفت: هدف ما، ایجاد یک بنیان محکم برای فرزندان و خانواده های آن ها با تاکید بر آموزش در تسهیل مراحل مهم رشد می باشد که با خدمت به خانواده ها، به بهبود کیفیت زندگی فرزندان و آماده سازی آن ها برای دنیای آینده کمک کنیم.

 

عکس1:

عکس2:

امتیاز مطلب: 30% 30


  • profileفریماه ..1402/02/12

    سلام وقتتون بخیر خواستم بپرسم آدرسشون کجاست و چه کارهایی انجام میدن؟ با تشکز آ