Ooma
فروشگاه لباس نوزادی و کودک اوما
آشنایی با بهترین آزمایشگاه برای انجام تست پاپ اسمیر

تست پاپ اسمیر تستی مخصوص بانوان باشد که همه بانوان از یک زمان مشخص به بعد، باید آن را انجام دهند. در واقع بانوان بعد از ۲۱ سالگی بهتر است که هر سه سال یک بار این آزمایش مهم را در یک آزمایشگاه معتبر انجام دهند. مطالب زیادی در رابطه با نحوه انجام این آزمایش و فواید انجام آزمایش پاپ اسمیر در وبسایت های مختلف از جمله وب سایت سلامت بانوان اوما درج شده است.

 ما به تمام بانوان پیشنهاد می‌ کنیم که از این مقالات دیدن کنند و مطالب علمی در زمینه تستِ پاپ اسمیر را به مرور مطالعه کنند تا در رابطه با بدن خود و تست های مختص بانوان آشنایی بیشتری پیدا کنند.

بررسی نمونه ی تست پاپ اسمیر بهتر است که در یک آزمایشگاه پاتوبیولوژی انجام شود و در همین راستا اکثر بانوان به دنبال بهترین آزمایشگاه پاتوبیولوژی در تهران هستند. تا بتوانند نمونه ی پاپ اسمیر خود را در آزمایشگاه مورد نظر بررسی کنند و پاسخ درسی از تست دریافت کنند.

آزمایشگاه نارون به عنوان آزمایشگاه پاتوبیولوژی در شمال تهران مشغول به فعالیت است که تست پاپ اسمیر را با تجهیزات پیشرفته و متخصصین کاردان مورد بررسی قرار می‌ دهد و همه افراد می‌ توانند نمونه تست خود را به این آزمایشگاه ارسال کنند‌‌. تا احتیاجی به انجام تست مجدد نداشته باشند و دقیق‌ ترین پاسخ ممکن را دریافت کنند.

این آزمایشگاه یکی از معتبرترین آزمایشگاه های شمال تهران محسوب می‌ شود که در نیاوران واقع شده است و انواع و اقسام آزمایش‌ ها و تست‌های را می توانید در این آزمایشگاه انجام دهید که آزمایش چکاپ خانم ها هم جزو خدمات بسیار مهم آزمایشگاه نارون محسوب می‌ شود. این یعنی تمام آزمایشات مربوط به بانوان علاوه بر پاپ اسمیر، در این آزمایشگاه قابلیت انجام و بررسی دارند.

شماره تماس آزمایشگاه نارون: ۰۲۱۲۲۸۱۲۸۷۹ – ۰۲۱۲۲۸۱۲۸۸۰

آدرس آزمایشگاه نارون: تهران، نیاوران، خیابان شهید باهنر، بالاتر از چهار راه کامرانیه، جنب مجتمع نارون، پلاک ۸۰، طبقه همکف، واحد ۳

 

بررسی بهترین آزمایشگاه برای انجام تست پاپ اسمیر

همانطور که میدانید تست پاپ اسمیر یکی از مهم‌ ترین تست هایی است که بانوان باید آن را جدی بگیرند و در طول زندگی خود به صورت منظم این تست را انجام دهند‌.

 اما اینکه این تست در کدام آزمایشگاه پاتوبیولوژی در تهران انجام و بررسی شود هم مسئله ی بسیار مهمی است که باید به آن توجه ویژه‌ ای شود و بانوان باید سعی کنند تا آزمایشگاهی را برای این تست انتخاب کنند که از هر نظر مطمئن و قابل اطمینان باشد. زیرا تست پاپ اسمیر جزو حساس ترین تست ها می باشد و در طی آن سلول های دهانه رحم و مخاط دهانه رحم باید در دستگاه های میکروسکوپی مورد بررسی قرار بگیرند. تا در صورت وجود سلول های سرطانی فرد از این مشکل آگاه شود و بتواند روند درمان خود را آغاز کند.

 

در نتیجه انجام این تست حساسیت های خاص خود را دارد. اگر شما هم قصد انجام تست پاپ اسمیر را دارید. اما هنوز نتوانستید یک آزمایشگاه معتبر در این زمینه پیدا کنید، بهتر است که به آزمایشگاه نارون مراجعه داشته باشید. زیرا این آزمایشگاه واقع در شمال تهران جزو بهترین و معتبرترین آزمایشگاه هایی است که با دستگاه های پیشرفته ای که دارد، می تواند تست پاپ اسمیر را به بهترین شکل ممکن بررسی کند و حتی افراد در سراسر نقاط کشور می توانند با خیالی آسوده به این آزمایشگاه معتبر مراجعه داشته باشند و تست خود را انجام دهند.

 مهمترین مزیت مراجعه به این آزمایشگاه این است که قطعاً پاسخی که دریافت می‌ کنید، پاسخی صد در صد درست و بدون خطا خواهد بود. تمام بانوان گرامی برای انجام آزمایش چکاپ خانم ها و تست پاپ اسمیر، می توانند با خیالی آسوده آزمایشگاه نارون را انتخاب کند.

افراد مستعد سرطان دهانه رحم

سرطان دهانه رحم یکی از خطرناک‌ترین و کشنده ترین سرطان ها در میان بانوان می باشد. که برای تشخیص آن باید تست پاپ اسمیر انجام شود. این تست هم معمولاً در آزمایش چکاپ خانم ها قرار دارد و هر سه سال یک بار از ۲۱ سالگی تا ۶۵ سالگی به صورت منظم باید انجام شود.

برای انجام این تست هم بهتر است که آزمایشگاه پاتوبیولوژی در تهران را انتخاب کنید و یک آزمایشگاه مناسب مانند آزمایشگاه نارون را در نظر داشته باشید‌. تا بتوانید با خیالی آسوده یک تست موفقیت‌ آمیز را پشت سر بگذارید و از جواب تست هم مطمئن باشید.

افرادی که بیشتر از سایرین در معرض سرطان دهانه رحم قرار دارند باید جدی تر این تست را دنبال کنند و هرگز آن را پشت گوش نیندازند.

در واقع افراد مستعد بیماری سرطان رحم عبارتند از:

  • بانوانی که در سن کم ازدواج کرده اند‌.
  • بانوانی که دارای عفونت زگیل تناسلی هستند.
  • بانوانی که دارای بیماری های حاد عفونی مانند ایدز یا ویروس hpv می باشند‌.
  • کسانی که دارای چندین شریک جنسی هستند‌.
  • خانم های سیگاری
  • خانم های معتاد به مواد مخدر 
  • بانوانی که تاکنون زایمان نداشته اند.
  • بانوان مبتلا به نازایی
  • بانوانی که سرطان دهانه رحم به صورت ارثی در خانواده شان وجود داشته است.

کدام آزمایشگاه در تهران برای تست پاپ اسمیر مناسب است؟

اگر دوست دارید که نمونه تست پاپ اسمیر خود را در یک آزمایشگاه معتبر مورد بررسی قرار دهید و به دنبال این مسئله هستید که بهترین آزمایشگاه پاتوبیولوژی در تهران را شناسایی کنید، باید به معرفی آزمایشگاه نارون بپردازیم.

این آزمایشگاه در نیاوران قرار دارد و دارای خدمات با ارزش مختلف می باشد. مهمترین خدمات این آزمایشگاه انجام آزمایش چکاپ خانم ها است و تمام آزمایشات تخصصی مربوط به بانوان در این آزمایشگاه در بالاترین کیفیت انجام خواهند شد‌.

 از دیگر خدمات مهم این آزمایش هم می‌ توان به انجام آزمایش های مختلف در منزل اشاره داشت. اما به طور کلی بررسی تست پاپ اسمیر نیازمند تجهیزات پیشرفته و بسیار مناسب و با کیفیت می باشد که آزمایشگاه نارون دقیقاً از این تجهیزات پیشرفته با کیفیت بهره می برد و می تواند با دستگاه های فوق العاده مناسبی که دارد نمونه تست پاپ اسمیر را مورد بررسی قرار دهد و پاسخ درست را به بیماران ارائه کند‌‌.

سخن آخر

اهمیت دادن به سلامتی و انجام تست و آزمایش های مختلف به منظور جلوگیری از بروز بیماری ها، مهمترین اقدامی است که همه ی افراد در طول زندگی خود باید به آن دقت داشته باشند و تست پاپ اسمیر هم در همین راستا جزو اقدامات مهمی است که برای جلوگیری از بیماری های خطرناک مانند عفونت hpv و سرطان دهانه رحم انجام می شود.

اگر شما پاسخ این تست را در آزمایشگاه پاتوبیولوژی در تهران یعنی آزمایشگاه نارون بررسی کنید، دقیق ترین جواب ممکن را دریافت می کنید و در صورت وجود سلول های پیش سرطانی می توانید درمان خود را آغاز کنید و از ایجاد سرطان جلوگیری داشته باشید.

بانوان گرامی باید حتماً آزمایش چکاپ خانم ها را جدی بگیرند و هر چند وقت یکبار تست و آزمایشات مختص بانوان را انجام دهند. علاوه بر انجام آزمایش‌ ها و تست‌ های مختلف مطالعه ی مطالب پزشکی و مراجعه به سایت های فعال در این حوزه مانند سایت سلامت بانوان اوما کمک می کند که خانم ها شناخت دقیق تری نسبت به بدن خود و بیماری های مخصوص بانوان پیدا کنند‌. تا در صورت مشاهده علائم خاصی اقدامات پیشگیرانه را انجام دهند.

 

امتیاز مطلب: 100% 100