Ooma
کاربر گرامی خوش آمدید.  ورود|عضویت
خوردن چه چيزهايي باعث بزرگ شدن سينه ميشود

بیشتر خانم ها درباره غذاهایی که باعث بزرگ شدن سینه میشوند کنجکاو هستند. در واقع آن ها می خواهند بدون عمل جراحی سینه هایی بزرگ داشته باشند. پیش از صحبت درباره غذاها بهتر است به این مسئله بپردازیم که چرا سینه ها به قدری که می خواهید بزرگ نیستند. 

بررسی سینه

یکی از دلایل بزرگ نشدن سینه کمبود استروژن می باشد. استروژن هورمون زنانه است که مسئول شروع پریودی، پیچیدگی بدن و بزرگ شدن سینه ها می باشد. بدن زن در طول بلوغ بیشترین استروژن را دارد و دلیل بزرگ نشدن سینه خروج سریع از دوران بلوغ است.

بررسی سینه

بنابراین اگر می خواهید به طور طبیعی سینه های خود را بزرگ کنید باید استروژن مصرف کنید. غذاهایی که باعث افزایش سایز سینه می شوند استروژن بدن را تامین می کنند.
غذاهای زیادی هستند که غنی از استروژن هستند. بیشتر گیاهان حاوی فیتو استروژن هستند. فیتو استروژن، استروژن گیاهی است که مشابه استروژن دوره بلوغ می باشد. فیتول استروژن ها باعث افزایش سایز سینه به مقدار یک یا دو سایز می شوند.

مواد غذایی که باعث افزایش سایز سینه می شوند

رازیانه

یکی از مواد غذایی که باعث افزایش سایز سینه می شود رازیانه است. رازیانه یکی از گیاهانی است که به طور طبیعی سایز سینه را بزرگ کرده و حاوی فیتو استروژن هایی مانند آنتول، دیانتول و فتوآنتول می باشد. مصرف رازیانه باعث افزایش مقدار استروژن و بزرگ شدن سینه می شود.

رازیانه و بزرگ شدن سینه

همچنین با مصرف شیر و محصولات لبنی نیز می توانید این سه هورمون مغذی را دریافت کنید. اگرچه خوردن شیر به تنهایی تاثیری فوق العاده بر بزرگ شدن سینه نمی گذارد اما به رشد بافت های جدید سینه کمک می کند.

محصولات لبنی

محصولات لبنی حاوی هورمون های مولد مانند استروژن، پرولاکتین و پروژسترون هستند که به بزرگ شدن طبیعی سینه ها کمک می کنند.

محصولات لبنی و بزرگ شدن سینه

محصولات سویا

سویا غذایی مناسب است که غنی از ایزوفلاون ها می باشد و به رهایی از رادیکال های آزاد و سلول های سرطانی که باعث بزرگ شدن بافت های سینه می شود کمک می کند. سویا به خاطر مواد مغذی استروژن مانند معروف است. زیرا این مواد باعث افزایش سایز سینه می شود. 

محصولات سویا و بزرگ شدن سینه

سبزیجات سبز

بروکلی، اسفناج، کلم پیچ و کلم بروکسل و سایر سبزیجات سبز غنی از فیتو استروژن هستند. این ماده برای بزرگ شدن سینه مناسب می باشد. بعلاوه این سبزیجات غنی از کلسیم، آهن و آنتی اکسیدان می باشد که برای سلامتی عمومی و ظاهر سینه مناسب می باشند. همچنین این سبزیجات تولید هورمون مردانه تستوسترون را در خانم ها کاهش می دهد.

سبزیجات سبز و بزرگ شدن سینه

یکی از بهترین سبزیجات جوانه یونجه می باشد. این گیاه غنی از مواد مغذی است. همچنین حاوی ترکیب فیتو استروژن می باشد که به بزرگ شدن سینه کمک می کند. 

غذاهای دریایی

برخی غذاهای دریایی به بهبود هورمون های جنسی و بزرگ شدن بافت سینه می پردازند. منگنز در غذاهای دریایی مانند صدف و میگو وجود دارد و باعث افزایش استروژن و بزرگ شدن بافت سینه می شود.

غذاهای دریایی و بزرگ شدن سینه

پروتئین

غذاهای غنی از پروتئین مانند آجیل و گوشت برای بزرگ شدن سینه لازم هستند. غذاهای غنی از چربی های اشباع شده بخورید. پروتئین آب پنیر نیز مناسب است زیرا کم چرب و غنی از پروتئین است.
اگر می خواهید سایز سینه ها بزرگ شود باید غذاهای مختلف مانند میوه ها، سبزیجات، لبنیات، پروتئین و غلات مصرف کنید.

پروتئین و بزرگ شدن سینه

منبع: increasemybreast.com

امتیاز مطلب: 87%
87