Alternate Text

با نام یگانه پروردگار ...

اپلیکیشن اوما همراه هوشمند بانوی ایرانی

محدوده فعالیت این اپلیکیشن بهداشت و سلامت بانوان است که از بخشهای بسیار جالب، جذاب و بر پایه مستندات کاملا علمی تدوین شده است. هیئت علمی اوما انجمن متخصصین زنان و مامایی ایران است که به عنوان معتبرترین نهاد علمی و پزشکی زنان و زایمان کشور شناخته شده است. اپلیکیشن اوما برای خانمها در دوره های عادی، پیش از بارداری، بارداری و شیردهی وابسته به مشخصات وارد شده و دوره ای که در آن قرار دارند به طور کامل خصوصی سازی شده و امکانات خاصی در  اختیار آنها قرار داده می شود.

بخش های مربوط به دانشنامه سلامت اوما با امکاناتی جذاب، بهمراه روزشمار پریودی بانو با قابلیت های منحصر به فرد برای دوره های قاعدگی منظم و نامنظم برای استفاده عموم کاربران (سطح دسترسی پایه، بدون پرداخت هزینه) در نظر گرفته شده است. سایر بخشهای اوما از جمله اتاق گفتگوی پزشکی به همراه دریافت نوتیفیکیشن از پزشک به محض پاسخ، بارداری های هفته به هفته، چک لیست های بارداری، آزمایشات و سونوگرافی های دوران بارداری، روزشمار بانو در بارداری و ... برای کاربرانی با سطح دسترسی اوما بانو و همچنین سطح دسترسی اوما برگزیده (کاربران نرم افزار کامپیوتر سلامت بانوان اوما) فعال می باشد.

شما با پرداخت 12500 تومان از داخل اپلیکیشن می توانید سطح دسترسی اوما بانو را فعال نمایید.

گروه اوما بطور مداوم در تلاش است با پا فرا نهادن از سطح نیازهای معمول شما، برای آنچه لایق آن هستید همواره همراه سلامت شما عزیزان باشد.

Alternate Text Alternate Text